اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

یکی از اتفاقات دردسرسازی که ممکن است در مجتمع ها، ساختمان ها، برج های مسکونی و منازل پیش بیاید ترکیدگی لوله ها و نشت لوله ها است. شناسایی به موقع نشتی و ترکیدگی لوله ها مانع از افزایش خسارات و ضررهای مالی و حتی جانی خواهد شد. در این مطلب شما را با جدیدترین و بهترین روش تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله های ساختمانی آشنا میکنیم.یکی از علائم نشتی یا ترکیدگی لوله ها تغییر در رنگ دیوار یا سقف منزل است. برای اطمینان از این مساله می توانید کنتور را بررسی کنید و میزان رطوبت دیوارها را اندازه گیری کنید.

بهترین روش تشخیص ترکیدگی لوله

برای بررسی دقیق و کارشناسی توصیه میکنیم از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا در کمترین زمان ممکن و با حداقل تخریب به یک نتیجه کامل و دقیق برسید. افراد خبره برای تعیین دقیق محل نشتی و ترکیدگی لوله ها از دستگاه های مخصوصی مانند مادون قرمز و دستگاه های حرارتی استفاده می کنند.

دهه های قبل تعیین محل نشتی و ترکیدگی لوله ها با روش های سنتی انجام میشد که موجب صرف وقت و هزینه زیادی میشد. در آن زمان تعمیرکاران مجبور بودند چند جای خانه را تخریب کنند تا محل دقیق نشتی را پیدا کنند اما در سال های اخیر و با ورود دستگاههای مدرن در بازار دیگر نیازی به تخریب خانه و صرف هزینه های گزاف نیست.

نحوه استفاده از دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله (نشت یاب لوله)

دستگاه های مختلفی مانند دستگاههای حرارتی یا دستگاههای که با موج کار می کنند در این زمینه کاربرد دارند. در ادامه شما را با مهم ترین دستگاههای تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله ها آشنا میکنیم.

دستگاه های حرارتی

دستگاههای حرارتی در واقع یک نوع حرارت سنج محیطی هستند که مجهز به چندین فیلترحرارتی می باشند. این دستگاهها برای تشخیص نشتی و ترکیدگی انواع لوله های ساختمانی مانند لوله های آب، لوله های موتورخانه، لوله های پکیج و … مناسب هستند. قدرت تشخیص دستگاههای حرارتی به قدری بالاست که حتی می توان از پشت دیوار و سطوح مختلف نیز محل نشتی لوله را پیدا کرد.

دستگاه های مادون قرمز

این دستگاهها بیشتر برای تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله ها در عمق بیشتر زمین استفاده می شوند. در محفظه این دستگاهها یک فرستنده و گیرنده ی امواج تعبیه شده است. روش کار به این صورت است که دستگاه امواج را ارسال کرده و سپس بر اساس بازخوردها محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله را تعیین می کند. در این روش برای تعیین نشتی و ترکیدگی لوله، به کوچک ترین تخریبی نیاز نیست.مزایای تشخیص ترکیدگی لوله:

  • پیشگیری از تخریب بنا بر اثر نشتی و ترکیدگی لوله های ساختمانی
  • صرف زمان کمتر برای تعیین محل دقیق نشتی یا ترکیدگی لوله در مقایسه با روش های سنتی
  • صرف هزینه کمتر
  • پیشگیری از رطوبت و نم دار شدن ساختمان
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>