اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

مزایای نصب رادیاتور قرنیزی

رادیاتور قرنیزی جدیدترین سیستم گرمایش ساختمان است که باعث کاهش مصرف انرژی و لوله کشی ساختمان می شود. از مزایای نصب رادیاتور قرنیزی می توان به کاهش اشتغال فضای ساختمان، افزایش گرمای ساختمان، پخش گرما ساختمان به صورت یکسان و همچنین کاهش مصرف انرژی و لوله کشی ساختمان اشاره کرد.

با نصب رادیاتور قرنیزی هم باعث ایجاد سیستم گرمایش ساختمان و گرم شدن ساختمان خواهید شد و هم اینکه هزینه اضافی بابت نصب قرنیز را شامل نمی شوید و حتی باعث شیک شدن فضای خانه و ایجاد فضای بیشتر برای تغییر دکوراسیون خانه برای شما وجود خواهد داشت.

رادیاتور قرنیزی چیست؟

سیستم گرمایشی جدیدی است که در آن دو لوله آب ورودی و خروجی در پشت قرنیز قرار می گیرد. لوله پشت قرنیز به صورت بیضی شکل است و دارای مقاومت بالایی است و در عمل با نصب رادیاتور قرنیزی خیلی ها متوجه وجود رادیاتور در خانه نمی شوند.

  • تلفیقی از سیستم گرمایش و قرنیز است.
  • از آلیاژ اکسترود آلومینیوم ساخته شده است که 5 برابر بیشتر از فولاد گرما تولید می کند.
  • سرعت بالا در نصب
  • صرفه جویی در مصرف انرژی به دلیل تولید گرمایش از پایین ترین سطح زمین

پخش گرمایش یکنواخت

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در سیستم گرمایش پکیج گرمای رادیاتور به سمت بالا می رود و گرما پخش می شود تا همه ای اتاق را گرم کند. اما به صورت کامل و یکنواخت اتاق هنگام گرمایش پکیج گرم نمی شود در صورتی که در رادیاتور قرنیزی به صورت یکنواخت تمام اتاق گرم می شود.

عدم اشتغال فضا

از برترین مزایای نصب رادیاتور قرنیزی کاهش فضای اشتغال خانه است. به نوعی در این سیستم بخاری، رادیاتور پنلی یا پره ای وجود ندارد و همین باعث ایجاد فضای زیادر در خانه می شود.فراموش نکنید از معایب این روش این است که به راحتی نمی توانید تلویزیون یا یخچال را نزدیک دیوار قرار دهید چون گرمای شدید رادیاتور قرنیزی یاعث خراب شدن وسایل برقی در نزدیکی آن می شود.

امنیت بالا

سالیانه شاهد اخبار ناگواری چون آتش سوزی مدارس یا گاز گرفتگی هستیم. با ورود سیستم پکیج دیواری تا حدود زیادی این مشکلات حل شد اما باز هم لبه تیز رادیاتور شوفاژ می تواند مشکل ساز باشد. با نصب رادیاتور قرنیزی هیچ دردسری شامل حال شما نمی شود و نگرانی بابت سوختگی دست کودکان شما وجود ندارد.

کاهش مصرف انرژی

  • توزیع یکنواخت گرما
  • محتوای کم آب نسبت به سیستم رادیاتور یا گرمایش از کف
  • گرمایش سریع منزل در کوتاهترین زمان ممکن
  • افزایش بهره وری در انرژی بین 20 الی 25 درصد
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>