اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کولرگازی ها بهترین و رایج ترین ابزار خنک کننده است که در حال حاضر در اغلب نقاط جهان به عنوان یک خنک کننده رایج مورد استفاده قرار می گیرد. هر چند امروزه همه افراد کولرگازی را به عنوان یک ابزار خنک کننده برتر میشناسند اما باورهای غلط زیادی در مورد این وسیله با ارزش در میان مردم وجود دارد. در این مطلب سعی کرده ایم مهم ترین باورهای غلط درباره کولر گازی را با شما در میان بگذاریم.

کولرگازی مصرف برق بسیار زیادی دارد!

اغلب مردم فکر می کنند کولرگازی ها بیشترین مصرف برق را در خانه دارند و زیاد شدن قیمت فیش برق فقط به مصرف برق کولر گازی مرتبط است. این مساله در مورد کولر گازی ها پنجره ای تا حدودی صدق می کند اما امروزه انواع اسپلیت های کم مصرف و فوق کم مصرف به بازار آمده که مصرف برق به مراتب پایین تری از تصور ما دارند.

کولرگازی هوا را خشک می کند!

گرفتن رطوبت و خشک کردن هوا یکی دیگر از باروهای غلط در مورد کولرگازی ها است. این مساله در اغلب اوقات نادرست است زیرا سیستم این خنک کننده ها به گونه ای طراحی شده که رطوبت بیش از حد هوا را گرفته و هوایی خنک و معتدل در خانه ایجاد کنند. البته توجه داشته باشید در صورتی که کولر گازی در توان بسیار بالایش استفاده شود ممکن است رطوبت را بیش از حد گرفته و هوا را خشک نماید. پس بهترین کار این است که از توان مناسب کولر گازی استفاده کنیم.

کولر گازی فقط در فصل تابستان کاربرد دارد

بسیاری از افراد نمیدانند که کولرگازی را می توان در زمستان نیز استفاده کرد. کولر گازی ها جدید علاوه بر سرمایش، قابلیت ایجاد گرمایش را نیز دارند و می توانند در زمستان هوا را گرم و دلپذیر نمایند. برخی نیز تصور می کنند کولر گازیهای سرمایش و گرمایش، گرانتر از کولر گازیهای فقط سرمایش هستند اما این مساله در واقع بالعکس است. کولر گازی های فقط سرمایش دارای موتور سنگین پیستونی و کمپرسور بزرگ تر و گرانتری هستند و به همین دلیل گرانتر از کولرگازی های سرمایش و گرمایش هستند.

کولر گازی زود خراب می شود!

این نیز باوری غلط است. در واقع کولر گازی نیز مانند هر وسیله برقی دیگر نیاز به نگهداری و مراقبت دارد. اگر کولر گازی سالیانه سرویس شود می تواند تا سالها بدون هیچ مشکلی کار کند و کمترین خرابی و هزینه را داشته باشد. این سرویس شامل نظافت فیلترها و در صورت نیاز تعویض آنها و بررسی سایر بخش های کولر گازی به صورت سالیانه است.

کولر گازی ها در زمستان ارزانتر می شوند!

برخی به اشتباه گمان می کنند قیمت کولر گازی در فصل زمستان کمتر از قیمت آن در فصل گرماست. این یک تصور غلط است زیرا کولر گازی ها به دلیل کاربرد گرمایشی و سرمایشی تفاوت قیمت چندانی در فصل گرما و سرما ندارند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>