اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

برای نصب پکیج دیوای بیش از چیز باید محل نصب آن را مطابق با استانداردهای لازم انتخاب کنیم. انتخاب محل صحیح نصب پکیج دیواری هم برای کارکرد بهتر آن و هم برای حفظ ایمنی ضروری می باشد. در این مطلب شما را با نحوه انتخاب محل نصب پکیج دیواری و نکات مهمی در این زمینه آشنا میکنیم. با ما همراه باشید. مهم ترین ویژگی هایی که در انتخاب محل نصب پکیج دیواری باید لحاظ شود عبارتند از:

محل نصب پکیج باید دارای دودکش باشد

اولین شرطی که برای انتخاب محل پکیج باید به آن دقت کنید وجود دودکش در آنجاست. عدم توجه به این مساله می تواند منجر به حوادث خطرناکی شود.

مساحت کافی داشته باشد

محل نصب پکیج باید مساحت کافی برای نصب پکیج مورد نظر را داشته باشد. اگر این فضا کمتر از حد استاندارد باشد در صورت خرابی پکیج تعمیرکار فضای کافی برای کار با پکیج و تعمیر آن را ندارد. هر چه ظرفیت پکیج بیشتر باشد محب نصب آن نیز باید وسیع تر باشد. به طور کلی به ازای هر کیلو وات توان پکیج باید یک متر مکعب فضا در نظر بگیرید. مثلا برای دستگاهی با توان 24 کیلو وات به فضایی با اندازه 24 متر مکعب نیاز داریم.

نصب پکیج دیواری

اگر فضای محل نصب کمتر از حد مورد نیاز باشد باید فضای اتاق مجاور را برای آن آزاد کرد. برای این کار باید قسمت بالا و پایین درب اتاق مجاور را به اندازه 5 سانتی متر برش داد و یا هواکش های مشبک را در قسمت بالا و پایین درب اتاق مجاور فضای آزاد لازم را ایجاد کرد.

برخی افراد به جای این کار پنجره را باز و بسته می کنند یا فن در محل نصب می کنند که هر دو این اقدامات بیفایده و اشتباه است. این کار بسیار خطرناک است زیرا ممکن است هنگام روشن بودن پکیج اکسیژن محیط تمام شده و ساکنین خانه دچار خفگی شوند.

نکته بسیار مهم

به طور کلی باید پکیج را در محلی نصب کنید که به ازای هر کیلو وات توان پکیج یک کمتر مکعب فضا وجود داشته باشد. این فضا ارتباط لازم را بین پکیج و هوای آزاد برقرار می کند تا اکسیژن لازم برای کارکرد درست دستگاه فراهم شود. از طرفی اگر زمانی پکیج دچار نشتی شود گاز از طریق فضای آزاد خارج می شود و دیگر خطر خاصی ساکنین را تهدید نمی کند. اگر نصب پکیج را به تعمیرکاران حرفه ای و باتجربه بسپارید مکانی با فضای لازم که اکسیژن لازم برای دستگاه را تامین نماید را برای نصب آن انتخاب می کنند.

نبایدهایی درباره محل نصب پکیج

پکیج ها و تمامی وسایلی که به دودکش نیاز دارند را باید در فضاهایی با حداقل 8 متر مکعب نصب نمود. پس هیچ گاه پکیج ها را در مکان هایی که کوچک تر از این اندازه باشند نصب نکنید. به طور کلی هیچ گاه پکیج دیواری را در فضاهای کم حجم مانند توالت، رختکن، حمام، زیرزمین، دستشویی و … نصب نکنید. همچنین از نصب پکیج در مناطق خطرخیز که احتمال آتش سوزی در آنجا زیاد باشد پرهیز کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع پکیج و نحوه نصب آنها می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>