اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ابزار صنعتی

محدود بودن بودجه یا نبود فضای کافی برای نگهداری از ابزار از مهم ترین چالش هایی است که افراد هنگام خرید ابزار با آن مواجه می شوند.بهترین راه حل در این مواقع اجاره ابزار است. برخی از ابزارها به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند، بنابراین اجاره کردن آنها در مقایسه با خریدشان بسیار منطقی تر است.اگر تصمیم به اجاره ابزار دارید، به یاد داشته باشید که این کار دارای مزایا، معایب و خطرات احتمالی مخصوص به خود است. در ادامه سعی می کنیم جوانب مثبت و منفی اجاره ابزار را بررسی کنیم.

جوانب مثبت اجاره کردن ابزار

1- صرفه جویی در هزینه ها

در بسیاری از مواقع افراد تنها یک بار نیاز دارند تا از ابزاری استفاده کنند؛ در این شرایط خرید ابزار به هیچ وجه منطقی نیست و اجاره کردن آن می تواند بهترین راهکار باشد.

2- استفاده از جدیدترین و باکیفیت ترین ابزارها

یکی از مهم ترین عوامل موفقیت شما در پروژه های مختلف، استفاده از جدیدترین و باکیفیت ترین ابزارها است و این کار جز با خرج کردن پول زیاد میسر نمی شود. در این شرایط اجاره ابزار می تواند علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها کیفیت پروژه های شما را ارتقا دهد.

3- حل مشکل نگهداری از ابزار

آیا شما هم همیشه نگران مهیا کردن محلی مناسب برای نگهداری از ابزارهایتان هستید؟برای رفع این نگرانی، اجاره ابزار می تواند راه حل خوبی برای شما باشد. به این ترتیب شما ابزارهای مورد نیاز خود را اجاره می کنید و پس از پایان کارتان بدون دغدغه از نگهداری، آنها را پس می دهید.

4- حذف هزینه تعمیر

برای نگهداری از ابزارآلات، باید به طور مرتب هزینه های نگهداری از ابزار را پرداخت کنید. این هزینه ها با گذشت زمان بیشتر هم می شود. به تمامی این موارد، هزینه تعمیر ابزار و تعویض قطعات هم اضافه کنید.

5- مقایسه ابزارها و پیدا کردن بهترین برند

با اجاره کردن محصولی خاص مثلا دریل چکشی از چند برند مختلف و مقایسه آنها در شرایط کار واقعی می توانید بهترین برند را انتخاب و سپس برای خرید آن اقدام کنید.

جوانب منفی اجاره کردن ابزار

1- خرابی احتمالی ابزار و پرداخت خسارت

هنگام اجاره کردن ابزار، فرد اجاره کننده مسئول هرگونه خسارت احتمالی و یا خرابی دستگاه است. اگر ابزار اجاره ای آسیب ببیند با توجه به میزان خسارت، از اجاره گیرنده هزینه دریافت می شود که گاهی تا پرداخت کل هزینه دستگاه هم خواهد بود. پس مراقب باشید برای یک بار استفاده از ابزار اجاره ای هزینه خرید کل آن بر عهده تان نیفتد.

2-موجود نبودن همه ابزارها

سایت ها و مراکزی که به ارائه خدمات اجاره ابزار می پردازند به احتمال قوی همه ابزارها از برندهای مختلف به خصوص ابزار تخصصی تر را در اختیار ندارند. در این صورت مجبور خواهید بود ابزار مورد نیازتان را بخرید.

از کجا ابزار اجاره کنیم؟

شرکت ها و سایت های بسیاری در جهان و از جمله در ایران به ارائه خدمات اجاره ابزار می پردازند، با یک جست وجوی ساده در اینترنت می توانید از این مراکز اطلاع پیدا کنید. فقط از قابل اعتماد بودن آنها پیش از اجاره ابزار اطلاع پیدا کنید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>