اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


دوربین مدار بسته


مزایای استفاده از دوربین مداربسته

  • امنیت
  • پوشش کامل محیط
  • اجرای قانون و جلوگیری از وقوع جرم
  • کنترل و مدیریت شهری
  • هوشمند سازی
  • هزینه

1- امنیت

قطعاً امنیت جزء نیاز های اصلی و اولیه ی انسان است، دوربین های مداربسته نیز از زمان معرفی کارایی و ضرورت خود را در این زمینه ثابت کرده اند. وجود دوربین مداربسته در محل زندگی، محل کار، اماکن عمومی و... می تواند تا حد زیادی از وقوع اتفاقات ناگوار و پیش بینی نشده ای مانند آتش سوزی و یا وقوع یک جرم و جنایت و یا دزدی جلوگیری کند، از این رو با وجود دوربین مداربسته به دلیل تضمین امنیت ترس افراد از وقوع این چنین اتفاقات کمتر شده و احساس امنیت می کنند.

2- پوشش کامل محیط

قطعاً برای مراقبت و نگهداری از اماکن مختلفی همچون منزل، محل کار و اماکن عمومی مانند ایستگاه های مترو و قطار و... نیازمند یک پوشش کامل چه از نظر محیطی و چه از نظر زمانی هستیم.

دوربین های مداربسته می توانند یک پوشش کامل از محیط مد نظر شما به صورت 24 ساعته ارائه دهند و این مزیت نسبت به سایر عوامل مراقبت و نگهداری مانند نیروی انسانی (حراست و نگهبانی) می باشد و با استفاده از دوربین مداربسته خطا های انسانی نیز تا حد زیادی کاهش پیدا می کند.با این تفاسیر اهمیت وجود دوربین های مداربسته امروزه در اماکن یک امر غیرقابل انکار است.

3- اجرای قانون و جلوگیری از وقوع جرم

امروزه افرادی زیادی اعم از نیروهای پلیس در تلاش اند تا قوانین را در سطح جامعه اجرایی کنند و از وقوع جرایم جلوگیری کنند.وجود یک تصویر از مجرم و یا فیلمی از صحنه وقوع جرم می تواند تا حد زیادی به کنترل و یا جلوگیری از وقوع جرم کمک کند و معمولاً محل هایی که دارای دوربین مداربسته نیستند نیز بیشتر هدف مجرمان قرار می گیرند و احتمال دستبرد و آسیب های احتمالی در آن محل ها بسیار بالاتر است.به این منظور با نصب و استفاده از دوربین مداربسته در محل های مورد نیاز می توانیم به موقع از خطرات احتمالی آگاه شده و اقدامات لازم برای حفظ جان و اموال خود را انجام دهیم.

4- کنترل و مدیریت شهری

کنترل و مدیریت اماکن شلوغ و پر رفت و آمدی مانند ایستگاه های راه آهن، پایانه های مسافربری، ایستگاه های مترو، ادارات و فروشگاه ها بدون شک امری لازم و ضروری است. با استفاده از دوربین های مداربسته در سطح شهر از جمله بزرگراه ها و اماکن پر رفت و آمد و اتاق های مانیتورینگ می توان ایستگاه های مترو را کنترل و تصاویر چهره افراد سود جو و قانون شکن را ذخیره کرد و یا از وضعیت ترافیک و وقوع تصادفات اطلاع پیدا کرد.امروزه با توجه به این مزیت دوربین های مداربسته می توان امکان مهم را بدون جابه جایی و از یک محل کنترل و رصد کرد

5- هوشمند سازی

با ورود تکنولوژی به زندگی انسان ها همواره این مسئله با پیشرفت خود بسیاری از مشکلات برطرف، و کارها را آسان نموده است همچنین با پیشرفت روز به روز دوربین های مداربسته و با اضافه شدن قابلیت های هوشمندی همچون تشخیص چهره، تشخیص حرکت و پلاک خوانی و موارد تشخیص هوشمند دیگر، برای هوشمند سازی راه ها و جاده ها و ساختمان ها به منظور کنترل و شمارش عبور و مرور و کنترل مظاعف استفاده می شوند.

هوشمند سازی خانه ها نیز یکی از مسائلی است که اکنون به عنوان تکنولوژی روز دنیا شناخته می شود و شرکت های تولید کننده دوربین مداربسته نیز از این قافله عقب نمانده اند و محصولات خود را به این جهت سوق می دهند.

6- هزینه ها

بدون شک مسئله بودجه و هزینه راه اندازی یک سیستم مداربسته فاکتور مهمی است که همگان به آن توجه بسیاری دارند؛ با توجه به نیازهای هر مکانی که برای نصب دوربین در آن مکان اقدام می کنیم و قابلیت هایی که به آن نیاز داریم مدل های گوناگونی با قیمت های متفاوت وجود دارد.

اما به هر حال با تحمیل هزینه های اولیه و راه اندازی سیستم مداربسته و سرویس و نگهداری دوره ای از این سیستم می تواند تا سال های سال برای شما به خوبی کار کند و از طرفی یک سیستم دوربین مداربسته با قابلیت هایی که به آن اشاره شد و پوشش کامل و 24 ساعته قطعاً از لحاظ هزینه نیز مقرون به صرفه می باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>