اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کارتریج

شارژ کارتریج، از مواردی است که قبل از خرید پرینتر باید به آن هم توجه نمود. چرا که روش شارژ کارتریج بر عمر کارتریج و عمر مفید پرینتر تأثیر مستقیم دارد. پرینترها همان طور که می دانید این روزها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. ولی مدل های بسیار هم در بازار وجود دارد پس قبل از خرید حتما در مورد پرینتر موردنظر خود تحقیق و بررسی کنید.

شارژ کارتریج ارزان تر از خرید کارتریج اورجینال است و پس از هربار شارژ تقریبا می توان تا چاپ خود را تا 80 درصد کیفیت کارتریج اورجینال انجام داد اما باز هم کیفیت آن به کارتریج اصلی نمی رسد و کیفیت کارتریج هم تا این میزان بستگی به نوع شارژ شدن آن دارد. علاوه بر این کیفیت کارتریج ارتباط مستقیمی هم به تونر و قطعات کارتریج دارد.

مقایسه شارژ حرفه ای و غیر حرفه ای کارتریج

شارژِ کاتریجی که توسط افراد غیر حرفه ای صورت می گیرد احتمال دارد که سبب نشت تونر از کارتریج و پاشیده شدن آن در پرینتر شود. اما عمده ماجرا زمانی رخ می دهد که همراه با پرینت خال و لکه های رنگی نامنظمی روی کاغذ ایجاد شود و هر چقدر هم که تعداد دفعات پرینت بیشتر شود تونر ریزی هم زیادتر می شود. در چنین حالتی علاوه بر از دست دادن پول و وقت، باید کارتریج شارژ شده را عوض نمایید لازم به ذکر است که در این حالت کاتریج شارژ شده دیگر قابل تعمیر نیست.

این در حالی است که در شارژ حرفه ای کارتریج که همراه با دانش و ابزارهای مخصوص کار و تونر مرغوب صورت می گیرد نه تنها امکان تشخیص کارتریج شارژ شده از کارتریج فابریک ممکن نیست بلکه کیفیت پرینت گرفته شده از کارتریج شارژ شده کاملاً مشابه کارتریج فابریک است.لازم به ذکر است که تنها به یک دلیل کاربران نمی توانند کیفیت صد درصد را در کارتریج های شارژ شده به دست آورند که آن هم نبود تونر اصلی کارتریج اورجینال در بازار می باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>