اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کارتریج

کارتریج ها از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصرفی ماشین های اداری به شمار می آیند که به دو نوع کارتریج اصل و کارتریج طرح تقسیم می شوند. آن چه که مشخص می باشد این است که کیفیت کارتریج اصل نسبت به کارتریج طرح بالاست اما وقتی دو مبحث گارانتی و قیمت به میان می آید، می توان در مورد کارتریج طرح نیز بررسی هایی را انجام داد تا ببینیم چقدر قادر است نیازهای ما را برآورده سازد و از میان کارتریج طرح یا کارتریج اصل انتخاب منطقی انجام داد.

کارتریج طرح اصل

کیفیت کارتریج طرح درجه یک می تواند تا 90 درصد کیفیت کارتریج اصل باشد.

درجات کارتریج

کارتریج اصل فقط با یک نوع کیفیت تولید می شود، اما کارتریج طرح اصل دارای کیفیت های مختلف است. درجات کارتریج از بدترین کیفیت تا بهترین کیفیت چیده می شود.

تفاوت ظاهری کارتریج طرح با کارتریج اصل

تفاوت ظاهری کارتریج طرح با کارتریج اصل به صورت مشخص و ملموس مشاهده نمی شود که البته تفاوتها توسط کارشناسان این رشته قابل تشخیص است.

فروش کارتریج طرح به عنوان کارتریج اصل

فروش کارتریج طرح به عنوان کارتریج اصل تخلف محسوب شده و متخلف مطابق قانون تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. کارتریج اصل و کارتریج طرح اصل، هر دو در کشور چین تولید شده و وارد بازار ایران می شوند. کارتریج اصل به طور مستقیم و زیر نظر شرکت صاحب برند ( اچ پی، کانن، سامسونگ و برادر و...) تولید شده و روانه بازار می شوند و کارتریج طرح نیز به صورت مستقل و یا با واسطه شرکتهای اصلی توسط شرکت های متفرقه تولید شده و روانه بازار می شوند.

گارانتی و قیمت کارتریج

درباره گارانتی و قیمت کارتریج باید بگوییم که کارتریج اصل بخاطر دقت در تولید بدون هیچگونه گارانتی عرضه می شود و البته با قیمتی بسیار بالا، اما کارتریج طرح با قیمتی بسیار پائین و البته با دقتی کمتر از کارتریج اصل تولید می شود به همین دلیل کارتریج اصل گارانتی ندارد و کارتریج طرح گارانتی دارد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>