اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

هنزفیری بیسیم

دستگاه بیسیم را همه به خوبی می شناسیم و برای ارتباط استفاده می شود. بی سیم به صورت ثابت بر روی خودروها و یا به صورت دستی قابل استفاده است. فروش بیسیم دستی برای علاقمندان به این دستگاه پرکاربرد همیشه گزینه خوبی به نظر می آید.

ویژگی های هندزفری بیسیم دستی

با خرید بیسیم دستی دیگر نیازی به هزینه های هنگفت تلفن همراه نیست و در مکان هایی که حتی آنتن دهی تلفن های موبایل وجود ندارد، می تواند استفاده شود. اما یکی از مشکلات بیسیم، مکالمه با آن ها است که صدای زیادی تولید کرده و یا حتی نیاز است که به مدت طولانی استفاده شود، در این صورت به هندزفری بی سیم دستی نیاز دارید.

هندزفری بیسیم دستی به شما این امکان را می دهد تا به آسانی مکالمه کرده و در استفاده طولانی مدت، خسته نشوید. خرید هندزفری بیسیم دستی واکی تاکی بیشتر مناسب مهندسان و یا اشخاصی هستند که به صورت مداوم، نیازمند ارتباط با سایرین هستند و می بایست به خوبی صحبت های طرف مقابل را بشنوند. البته سایر افراد نیز برای سهولت در ارتباط، می توانند از این تجهیز کاربردی بهره مند شوند.

همانطور که می دانید و قبلا بیان شد، بیسیم دستی برد بالا از جمله تجهیزات پرکاربردی است که در بسیاری از کار های عمرانی و مهندسی و حتی تفریحی و ورزشی لازم است. در هر یک از این مشاغل و کارها، افراد هنگام استفاده از بی سیم، ممکن است دچار خستگی شوند، زیرا به صورت مداوم می بایست آن را در جلوی دهان خود نگه داشته و صحبت کنند و یا هنگام شنیدن صدای طرف مقابل، در نزدیک گوش خود بیاورند.

هندزفری بی سیم دستی به شما این امکان را می دهد تا از بیسیم هم مانند یک گوشی مویابل استفاده کنید و فقط با فشردن دکمه بیسیم، از طریق هندزفری مکالمه کنید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>