اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

هدست

در حال حاضر استفاده از وسایل الکترونیک مختلف به بالاترین حد خود رسیده است. همه افراد جامعه از موبایل، تبلت، لپ تاپ و... استفاده می کنند. اما نکته این جاست که جزء جدایی ناپذیر همه این تجهیزات هدفون ها و هدست ها هستند. در بسیاری موارد این دو واژه به جای هم به کار می روند. اما آیا هر دو به یک معنی هستند یا با هم تفاوت دارند.

تفاوت بین هدست و هدفون

برای بیان تفاوت بین هدست و هدفون، در یک تعریف کلی باید گفت که headset و headphone وسایلی هستند که برای شنیدن صدا به کار می روند. این وسایل هم به صورت با سیم و هم به صورت بی سیم و وایرلس در مدل ها و برندهای مختلف موجودند.هدفون ها و هدست ها قابلیت اتصال به یک منبع صوتی را دارند. شما می توانید آن دو را به یک منبع یا تقویت کننده صوتی وصل کنید و صدایی را که از طریق گوشی ها پخش می شود بشنوید. اما برای اینکه از این پس این دو واژه را با هم اشتباه نگیرید مشخصات و قابلیت های هر کدام را بیان می کنیم.

هدفون وسیله ای با دو بلندگوی کوچک است. این وسیله به دلیل طراحی خاص خود برای شنیدن صدا در نزدیکترین فاصله به گوش به کار می رود. هدفون ها قابلیت اتصال به وسایل صوتی زیادی را دارند مانند سی دی پلیر، دی وی دی پلیر، کامپیوتر خانگی، MP3 پلیر، MP4 پلیر، موبایل و تبلت.هدست در حقیقت نوعی هدفون است. تنها تفاوت این دو در وجود یک میکروفن است که در طراحی هدست قرار داده شده است. هدست ها کاربردهای زیادی دارند. از جمله کاربرد آن در چت صوتی می باشد.

مزیت استفاده از هدست به جای هدفون این است که هدست به کاربر این امکان را می دهد که به راحتی با مخاطب خود در ارتباط باشد. بسیاری از مراکز مخابراتی و یا بخش های ارتباط با مشتری شرکت های مختلف که لازم است دست های کاربر هنگام پاسخگویی به تلفن آزاد باشد، از هدست استفاده می کنند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>