اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

مانیتور

نمایش تبلیغات، یکی از پرکاربردترین مصارف مانیتور است که امروزه به وفور می بینیم. خرده فروشی ها، سیستم های حمل و نقل مانند مترو، ایستگاههای قطار و فرودگاهها، مراکز و سازمان های دولتی و در بسیاری از شرکت های بزرگ نمونه هایی از مانیتور صنعتی دیده می شود. اما مکانی مانند یک فست فود یا رستوران، افراد زیادی را به خود جلب می کند که به به صورت موقتی در آن محل حضور دارند و همیشه مشتریان دوست دارند منو را به سرعت بخوانند و غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند.

بیشتر افراد درسترسی آسان به منو و امکانات رستوران را اولویت انتخاب آن قرار می دهند. با استفاده از همین مانیتورهای صنعتی، منو ها و محتوای متفاوتی را می توان نمایش داد و به این شیوه، در زمان و هزینه نیز صرفه جویی کنید. در ادامه باید اشاره کنیم که بخشی از کاهش هزینه ها مربوط به استفاده طولانی مدت از این مانیتورها است که در مقایسه با مانیتورهای معمولی عمر مفید بسیار بالاتری دارند و با یک بار هزینه مدت بسیار طولانی را می توان از آنها استفاده کرد.

مزایای کاربرد مانیتور صنعتی در رستوران

استفاده از مانیتور صنعتی در رستوران مزایای بسیاری دارد که باعث افزایش مشتری و در نتیجه افزایش فروش می شود. تغییر منوها، نمایش تبلیغات مجموعه، نمایش غذاها با کیفیتی بالا و جذاب، همه از کمترین کارهاییست که شما می توانید با استفاده از مانیتور صنعتی در مجموعه خود انجام دهید. تمامی این فعالیت ها به سرعت بوده و با کمترین سختی انجام می شود.

علاوه بر این، به دلیل کیفیت بالای نمایش مانیتورهای صنعتی، می توان هر یک از غذاهای رستوران را با عکس هایی جذاب و خیره کننده به نمایش درآورد تا مشتری جذب آن شود. استفاده از انیمیشن ها، نمایش پیام های متحرک و طرح های گرافیکی فوق العاده کمک شایانی به این امر می کند.

این اتفاق که به بازاریابی دیجیتال نیز مشهور است، در همه جای دنیا در حال گسترش است. از دیگر ویژی های مهم استفاده از مانیتور صنعتی در رستوران کاهش هزینه هاست. شما تنها با یک بار خرید مانیتور، می توانید به مدت طولانی از آن بهره مند شوید و صرفا طرح ها و محتوای نمایشی آن را تغییر دهید. حتی می توان برای سایر تبلیغات نیز از آن بهره گرفت.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>