اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

برد هوشمند

جایگزینی سیستم های دستی و قدیمی با استفاده از سیستم ها و دستگاه های الکترونیک، که اصطلاحاً هوشمند سازی گفته می شود، امروزه در همه ی عرصه ها در حال گسترش و بهره وری است. آموزش و پرورش شاید اولین سازمانی بود که این تکنولوژی را تحت عنوان «مدراس هوشمند» پذیرفت که در سال 1948 آقایی به نام دیوید پرکینز و همکارانش در دانشگاه هاروارد طرح آن را به عنوان تحولی جدید در امر آموزش ارائه نمودند.

مزایای استفاده از برد هوشمند

برد هوشمند در واقع یکی از بهترین ابزارها در جهت تعاملی کردن آموزش بین معلمان و دانش آموزان یا دانشجویان و اساتید هستند. به عنوان مثال در شرایطی که افرادی در جلسه یا کلاس غایب باشند، از طریق این سیستم می توان تمام مباحث مطرح شده در ذخیره نمود و با همان کیفیت در زمان دیگری در اختیار افراد غایب قرار داد.

در گذشته در مدارس تنها اتاقی به نام «اتاق سمعی بصری» به منظور پخش فیلم و ویدئوهای آموزشی وجود داشت که دانش آموزان وقتی قرار می شد ویدئو یا یک رسانه ی سمعی بصری را ببینند باید محل کلاس را به آن اتاق خاص تغییر می دادند. امروزه در صورت تجهیز کلاس با این بردهای هوشمند دیگر نیازی به وجود چنین اتاقی به این منظور نخواهد بود، زیرا این سیستم علاوه بر پاسخگویی به نیازهای سمعی بصری درباره پخش ویدئو و صوت می تواند برای نمایش و توضیح انواع محتواهای دیجیتال آموزشی کارکرد بسیار خوبی داشته باشد.

همچنین به راحتی و طور مستقیم روی صفحه این بردها می توان نمودار، گراف و انواع جدول را طی زمان کمی رسم نمود.از آنجا که روش های خاصی در ساخت این بردهای هوشمند به کاررفته است می توانند به امر یادگیری سرعت بخشیده و آماده سازی و درک مفاهیم را بسیار تسهیل نمایند. زیرا یکی از مزبت های این سیستم این است که در هنگام ارائه ی یک مطلب می توان چندین منبع اطلاعاتی مختلف را به طور همزمان به کارگرفت و در معرض دید مخاطبان گذاشت.

علاوه به راین موارد کاربر دارای اختیار زیادی در دستکاری و جابه جایی همه ی مطالبی و محتواهایی است که برای مخاطب ارائه می دهد. در نهایت می توان گفت این سیستم دارای پتانسیل های فراوانی است که می تواند اثربخشی زیادی در ایجاد محیطی پویا در محیط های اداری و آموزشی به ارمغان بیاورد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>