اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ویدئو پروژکتور

امروزه با توجه به اهمیتی که هوشمند سازی مدارس پیدا کرده است دیتا پروژکتورها و لوازم جانبی آن اهمیت ویژه ای پیدا کرده اند.نام های دیگر این دستگاه عبارتند از ویدئو پروژکتور، دیتا ویدئو پروژکتور و یا ویدئو پروجکشن که بیشترین کاربرد را در مدارس، دانشگاه ها، ادارات، کنفرانس ها و همایش ها، مراکز آزاد آموزشی و... دارند.در این میان لامپ پروژکتور که از قطعات دستگاه می باشد به عنوان رشته نور دیتا ویدئو پروژکتور عمل می کند و عمرشان بعد از مدت زمانی مشخص به پایان می رسد.

معرفی انواع لامپ ویدئو پروژکتور

لامپ ویدئو پروژکتور از مهم ترین و هم چنین گران قیمت ترین قطعات آن به شمار می رود که در انواع مختلفی از نظر تکنولوژی و میزان وات وجود دارند. DLP، LCOS و LCD تکونولوژی لامپ های پروژکتور موجود در بازار است و به طور کلی به سه دسته ی دیتا ویدئو پروژکتورهای overhead، دیتا ویدئو پروژکتورهای slide و دیتا ویدئو پروژکتورهای مالتی مدیا تقسیم می شوند.

بیشتر ویدئو پروژکتورهایی که در بازار هستند از لامپ جیوه ای یا هالوژن برای تامین منبع نور خود استفاده می کنند که از نظر اقتصادی به صرفه ترین هستند. هر چند که مدل های LED و لیزری هم جدیدا وارد رقابت شده اند.

شرکت های اصلی تولید کننده لامپ پروژکتور عبارتند از: Philips، Osram، Epson، Panasonic، nec، IwasakiPhoenix، optoma، acer، hitachi، sony و saniyo. از آنجایی هم که هر ویدئو پروژکتور لامپ مخصوص خود را دارد پس حتما قبل از اینکه اقدام به خرید لامپ ویدئو پروژکتور کنید دفترچه ی راهنمای پروژکتور خود را مشاهده کنید تا مدل و نوع لامپ سازگار با دستگاه خود را پیدا کنید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>