اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دوربین مدار بسته

نیازی نسیت حتما دزد وارد منازل شود و خرابکاری زیادی را ببار آورد و آنوقت به فکر امنیت منزل مان بیافتیم. گاهی اوقات با اندکی هزینه، می توان امنیت منزل تان را تامین نمود. یکی از راههای ساده تامین امنیت منزل، نصب دوربین مداربسته در منزل است تا ما را نسبت به وضعیت محیط اطراف منزل آگاه سازد تا بتوانیم عکس العمل مناسبی در برابر اقدامات ناامن و خرابکارانه نشان دهیم. 

این دوربین ها در اکثر جاهای خونه همچون پنجره ها درها، راه روها و خروجی ها قابل نصب اند که با کیفیت و قابلیت زوم بالا نقش مهمی در امنیت منزل فراهم می کند. این دوربین ها از لحاظ زمانی قادراند 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته، منزل ما را تحت نظر داشته باشند و تصاویر ضبط شده ماه ها در حافظه خود نگه می دارند تا در صورت نیاز بتوان آنها را چک نمود.

از بین انواع دوربین های قابل نصب، دوربین های مدار بسته مخفی بیشترین محبوبیت را بین مردم دارند و رایج تر می باشند چراکه قادر اند منزل تان را بدون نیاز به دانش خاصی در برابر خرابکاری ها محافظت کنند. این دوربین مدار بسته در اکثر فروشگاه ها در قسمت ها و اندازه های مختلف پیدا می شود.

مناسب ترین دوربین مدار بسته مخفی برای منزل

وضعیت دید در شب:برای از دوربین های مدار بسته برای منازل داری ویژگی دید در شب قوی است و تواند حتی با زوم بر روی اشیا در حال حرکت در شب جزئیات مفیدی را ارائه دهد.

قابلیت چرخش: این قابلیت یکی از ویژگی های مهم و محبوب در این دوربین های می باشد چون باعث می شود که زاویه دید دوربین در منطقه ای که ان نصب شده است افزایش پیدا کند و موجب می شود یک حیطه نظارت بزرگی داشته باشیم.

کیفیت تصاویر: به طور معمول در همه نوع از دوربین های مدار بسته کیفیت تصاویر یکی از ویژگی های مشتری پسند می باشد به خصوص برای دوربین هایی که تضمین امنیت کار بالا است. دوربین های مدار بسته برای منزل از این قاعده مستثنا نیستند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>