اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

ویدئو پروژکتور

همان طور که می دانید برای لامپ ویدئو پروژکتور، عمر مفید تعیین شده است و زمانی که عمر لامپ به پایان برسد باید آن را تعویض کنید. زمانی که لامپ دستگاه را عوض می کنید، باید تایمر یا شمارشگر لامپ را نیز صفر کنید. مراحل تنظیم مجدد و ریست کردن تایمر لامپ برای انواع ویدئو پروژکتور با برندهای مختلف، متفاوت است که در اینجا برخی از برندها را توضیح می دهیم.

آموزش نحوه ریست کردن تایمر لامپ ویدئو پروژکتور

برای آموزش نحوه ریست کردن تایمر لامپ ویدئو پروژکتور، به بررسی چند برند مهم می پردازیم:

ویدئو پروژکتور بنکیو Benq

ابتدا دستگاه را روشن کنید و وارد منو شوید. طبق مراحل زیر پیش بروید: Lamp setting: Advanced: SYSTEM SET UP. با فشردن کلید فلش رو به پایین، گزینه Reset را فعال کنید و اینتر بزنید. لازم به ذکر است که این مراحل برای دیتا ویدئو پروژکتور بنکیو مدل MX518F، MS517F و MS517 یکسان هستند.

ویدئو پروژکتور اپسون Epson

وارد منوی ویدئوپروژکتور شوید و با استفاده از فلش های جهت نما، گزینه ریست را انتخاب کنید. با دو گزینه مواجه خواهید شد: Reset All و Reset lamp Hours. با انتخاب گزینه دوم زمان کارکرد لامپ به کلی حذف می شود. خوب است بدانید که این مراحل برای پروژکتورهای اپسون مدل EB-X24، EB-W18، EB-X18، EB-S18 و EB-X120 یکسان است.

ویدئو پروژکتور سونی Sony

دکمه منو را بزنید. سپس به قسمت Lamp Setting رفته و گزینه Lamp Timer Reset را انتخاب کنید.

ویدئو پروژکتور ال جی LG

کلید Menu را بزنید و وارد منوی ویدئو پروژکتور شوید. سپس در قسمت Lamp Setting، گزینه Clear Lamp Hours را انتخاب کنید.

ویدئو پروژکتور ایسر Acer

بعد از وارد شدن به منوی دیتا ویدئو پروژکتور، تب Management را انتخاب کنید و گزینه Lamp Hour Reset را زده و در آخر با انتخاب Yes، عملیات را تایید کنید.

ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic

دکمه پاور را بزنید تا پروژکتور روشن شود، وارد منو شوید و با استفاده از دکمه های F و G گزینه OPTION را انتخاب کنید. کلید اینتر Enter را فشار دهید تا منوی OPTION نمایش داده شود. سپس با کلید های 5 و 6 گزینه LAMP RUNTIME را انتخاب کنید. اکنون باید کلید ENTER را فشار دهید و به مدت 3 ثانیه نگه دارید. مشاهده می کنید که گزینه LAMP RUNTIME به TIME RESET یا POWER OFF تغییر پیدا می کند و در آخر ویدئو پروژکتور خاموش می شود.

ویدئو پروژکتور ویویتک Vivitek

پس از روشن نمودن دیتا پروژکتور، وارد تب Settings 2 شوید و گزینه Lamp Hour Reset را انتخاب کنید.به خاطر داشته باشید که قبل از ریست کردن تایمر، لامپ ویدئو پروژکتور را تعویض کنید زیرا اگر بدون تعویض لامپ، تایمر را صفر کنید، ممکن است دستگاه آسیب ببیند

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>