اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

برد هوشمند

برد های هوشمند یا تخته های هوشمند برای دانش آموزان ارائه شده اند که هدف آن توانایی برقراری ارتباط موثرتر با اهداف یادگیری هر زمان که از آنها در یک کلاس درس استفاده می شود. معلمان آنها را فرصتی برای برقراری ارتباط و تعامل با دانش آموزان در سطح بالاتر و در نتیجه پرورش فرایند یادگیری پیشنهاد می دهند.

با این حال، وایت برد های هوشمند، مانند دیگر دستگاه های الکترونیکی، دارای کاستی های مختلف که مانع فرایند یادگیری در کلاس درس می شود هستند. این مقاله نگاهی به برخی از معایب بردهای هوشمند می کند.

معایب استفاده از برد هوشمند (تخته هوشمند)

1. محدودیت های مدیریت زمان: یکی از مهم ترین وظایف یک معلم خوب تهیه طرح درس ها است. برای بسیاری از معلمان سنتی، آماده سازی شامل به دنبال کتاب های درسی زیاد و دیگر نوشته شده در هنگام ساخت برنامه های درسی است.

هنگامی که برنامه های درسی در اطراف تخته های هوشمند ایجاد می شوند، معلمان به طور معمول مجبور به تحقیق، تفسیر، ارزیابی، و پیدا کردن راه خود از طریق برنامه های نرم افزاری هستند که برای کمک به آنها آموزش طراحی شده است. اکثر معلمان این فرایند را وقت گیر در نظر می گیرند حتی اگر آن یک فرصت یکی کردن برای سازماندهی درس های خود را برای یک برنامه آموزشی سالانه ارائه دهد.

2. عدم آموزش کافی: نقطه ضعف دیگر مشترک از تکنولوژی تخته سفید این است که معلمان آموزش ندیده ممکن است ترکیب تکنولوژی در کلاس های درس خود را سخت ببینند. معلمان چگونگی نصب نرم افزار و یا اتصال به ویدئو پروژکتور و کامپیوتر را نمی دانند و همین ممکن است یک دشواری برای استفاده از تجهیزات آموزشی داشته باشد.

3. کنترل از راه دور:یکی از جالب ترین ویژگی های که توسط برد هوشمند پیشنهاد شدنه اند ارائه قابلیت اتصال به تخته هوشمند با دستگاه های مختلف در یک راه اندازی(BYOD) است. معلمان اغلب دانش آموزان را برای هماهنگی بیشتر مطالب خود در دستگاه ها برای تقویت همکاری و بحث در کلاس تشویق می کنند.

با این حال، این نیز یکی از چالش های مشترک برای معلمان، به ویژه در کلاس های درس بزرگ است. ارسالی های دانش آموزان متعدد به طور همزمان به تخت هوشمند می توانید منجر به اضافه بار و سیگنال های مختلط بر روی برد هوشمند شود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>