اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پرینتر

دستگاه فکس از جمله ماشین های اداری است که کاربرد زیادی در ادارات، سازمان ها و همچنین دفاتر کاری کوچک دارد. کاربران با استفاده از فکس می توانند نامه های اداری را از طریق خط تلفن ارسال و دریافت کنند. اما یکی از مسائلی که احتمالا همه کاربران با آن مواجه اند نحوه راه اندازی دستگاه فکس و اجرای تنظیمات اولیه آن است. البته باید توجه نمود که روش تنظیم مدل ها و برندهای مختلف و همچنین پرینتر چند کاره کمی متفاوت است.

در ادامه روش راه اندازی دستگاه فکس و نحوه نصب و تنظیم فکس را در پرینترهای چند کاره اچ پی با هم مرور می کنیم.در مرحله اول نصب دستگاه فکس پس از خارج کردن پرینتر اچ پی hp از بسته بندی، ابتدا دستگاه را روشن کرده و زبان و کشور مورد نظر را انتخاب کنید. در این مرحله گزینه English را انتخاب نمایید. در مرحله بعدی لوکیشن و محل جغرافیایی خود را انتخاب کنید.

چون در ایران بیشتر از کاغذ A4 استفاده می شود، در این بخش کشوری را انتخاب کنید که از جهت تنظیمات کاغذ با ایران یکی باشد. توصیه می شود که استرالیا Australia را انتخاب کنید. در مرحله سوم، دستگاه فکس از شما نوع تنظیمات اولیه را می پرسد. گزینه Self-Managed را انتخاب کنید. در این مرحله دستگاه پیش روی شما آماده به کار است.

آموزش راه اندازی و تنظیمات اولیه فکس در پرینتر اچ پی HP

برای استفاده از قابلیت فکس در پرینتر لیزری چندکاره HP، علاوه بر مراحل بالا باید تنظیمات اولیه دستگاه فکس را نیز انجام دهید. در ادامه به آموزش راه اندازی و تنظیمات اولیه فکس در پرینتر اچ پی HP می پردازیم.

1- ابتدا از منو، وارد قسمت فکس دستگاه شوید

2- پرینتر برای راه اندازی اولیه از شما سوال می پرسد که باید Yes را انتخاب کنید و در صفحه بعد Ok را بزنید.

3- در این صفحه اگر برای ارسال و دریافت فکس از خطوط سانترال استفاده می کنید، Yes را انتخاب کرده و در صفحه بعد عددی که با وارد کردن آن خط آزاد می شود را وارد کنید مانند 9 یا اعداد دیگر. توجه کنید در صورتی که این عدد را هنگام شماره گیری برای فرستادن فکس وارد می کنید، نیازی به وارد کردن آن در این قسمت نیست. همچنین در صورتی که از خط مستقیم شهری استفاده می کنید، گزینه No را بزنید.

4- در این بخش اگر می خواهید بعد از ارسال یا دریافت فکس، دستگاه فکس اچ پی hp به شما تاییدیه بدهد گزینه مناسب آن را انتخاب کنید در غیر این صورت No را بزنید.

5- در این مرحله گزینه اول را بزنید: Yes, this phone number is only for fax

6- اگر می خواهید هنگام فرستادن فکس، شماره فکس شما نیز بالای صفحه چاپ شود، در این قسمت آن را وارد کنید. در غیر این صورت Ok را بزنید.

7- در این صفحه هم می توانید نام شرکت یا سازمانتان را وارد کنید تا در برگه های ارسالی در قسمت بالای صفحه چاپ شود. اگر چنین قصدی ندارید Ok را بزنید.

8- در این مرلحه باید گزینه No را انتخاب کنید. زیرا مخابرات از این سرویس پشتیبانی نمی کند.

9- این مرحله نیز مخصوص تنظیم ساعت و تاریخ دستگاه است که در صورت اشتباه بودن مقادیر موجود، Yes را بزنید و مقادیر را تصحیح کنید.

در مرحله آخر یک پیغام تبریک دریافت خواهید کرد که نشان می دهد تنظیمات فکس با موفقیت انجام شده است و شما می توانید به راحتی از دستگاه استفاده کنید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>