اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پول شمار

دستگاه پول شمار سیتک یکی از تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد در بانک ها و موسسات و فروشگاه ها می باشد که در بازار و سایت معتبر فروشگاه اینترنتی ایده برتر پارسیان موجود می باشد. دستگاه اسکناس شمار سیتک در واقع واشین اداری و محاسباتی می باشد که برای شمارش اسکناس و دلار و چک پول از آن استفاده می شود.

پولشمار سیتک

پول شمار سیتک دارای باکس بدنه ی پولشمار است که از کاور سمت راست و سمت چپ و پرده های کشنده ی اسکناس تشکیل شده است. نمایشگر اسکناس شمار با توجه به مدل دستگاه معمولا از سه قسمت نمایشگر شمارش جهت نمایش عملکرد پول شمار در لحظه، نمایشگر تعداد جهت تنظیم دلخواه برای شمارش تعداد مورد نظر و نمایشگر uv اشعه ی مادون قرمز برای نمایش حالت روشن و خاموش بودن حالت uv در پول شمار تعبیه شده است که به وسیله ی تلق نمایشگر یکپارچه ی قابل تعویض محافظت می شود.

دستگاه پول شمار در مدل ها و برندهای مختلفی از جمله پولشمار نیکیتا، پولشمار مگا، پولشمار ax، پولشمار دماوند، پولشمار سیتک، پولشمار پارا و.... طراحی و تولید شده اند و به بازار عرضه شده است که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارد.

دستگاه پول شمار سیتک در مدل های متنوعی از جمله دستگاه پول شمار رومیزی، دستگاه پول شمار ایستاده و دستگاه پول شمار انگشتی تقسیم می شوند که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارد و مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه پول شمار انگشتی شبیه به انگشتر طراحی شده است که در واقع فرد شمارنده برای استفاده از دستگاه باید پول شمار انگشتی را مثل انگشتر روی انگشت خود قرار دهد و بعد بسته ی اسکناس را به سرعت از کنار به حرکت در آورد دستگاه پولشمار انگشتی با استفاده از تکنولوژی uv مادون قرمز تعداد اسکناس ها را حساب و شمارش می کند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>