اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پرینتر

هر مجموعه امروزی نیازمند یک چاپگر دارد، زیرا هنوز هم به وفور کاغذ در زندگی ما کاربرد فراوان دارد. با استفاده از پرینتر می توانید فایل های کامپیوتری را به نسخه کاغذی تبدیل نمایید که عمل برعکس اسکن کردن است. اما با ظهور فناوری های مختلف، سازندگان پرینتر نیز سعی کردند که از آنها در محصولات خود استفاده کنند.

یکی از این تکنولوژی ها ارتباط بیسیم است که پرینتر وایرلس را ایجاد می کند. شاید بپرسید که چاپگر بی سیم چیست که در پاسخ می توان گفت که در پرینتر بیسیم می توانید به صورت وایرلس به پرینتر متصل شده و بدون نیاز به کابل دستور پرینت خود را صادر کنید.در این حالت شما نیاز ندارید که درایور پرینتر را بر روی گوشی و یا تبلت خود نصب کنید و به آسانی می توانید با آن کار کنید. وجود پرینتر بی سیم در دنیای امروز بسیار کاربردی و مهم است زیرا سرعت انجام کار را بیشتر می کند.

چاپگر بی سیم چیست؟

به نظر می رسد که با توضیحات بالا جواب سوال چاپگر بی سیم چیست را داده باشیم. چاپگرهای بی سیم می توانند از نوع چاپگر لیزری و یا چاپگر جوهر افشان باشند. بیسیم بودن آنها یکی از امکاناتی است که روی هر پرینتری می تواند استفاده شود. بنابراین می بایست هنگام خرید پرینتر به اطلاعات دستگاه توجه ویژه ای داشته باشید تا پس از خرید با مشکل مواجه نشوید.

سازندگان این دستگاه ها سعی دارند تنوع را بالا ببرند تا هر کسی با توجه به نیاز خود مدلی را تهیه نماید. البته به خاطر داشته باشید که هر امکان اضافه ای می تواند در هزینه تمام شده دستگاه تأثیرگذار باشد. بنابراین اگر امکاناتی را لازم ندارید و می دانید مورد استفاده شما قرار نخواهد گرفت، بهتر است مدل های دیگری را امتحان کنید تا هزینه زیادی متحمل نشوید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>