اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

صندوق فروشگاهی

صندوق فروش یا صندوق فروشگاهی از جمله ابزارهایی است که باید در هر سوپرمارکت، فروشگاه، فست فود یا رستوران، داروخانه و امثال این مکان ها وجود داشته باشد. با پیشرفت چشم گیر تکنولوژی هم روز به روز توقع ها از صندوق فروشگاهی ها هم بالا می رود و همین باعث می شود که برند ها و شرکت های مختلفی در این زمینه انتخاب را برای شما مشکل کنند.

در مقاله برند صندوق فروشگاهی انواع برندها را معرفی کردیم و به بررسی صندوق فروشگاهی آئورس، صندوق فروشگاهی تایسو، صندوق فروشگاهی پارتنر، صندوق فروشگاهی کاسیو، صندوق فروشگاهی سم فور اس، صندوق فروشگاهی پوزبانک، صندوق فروشگاهی شارپ و صندوق فروشگاهی دارا پرداختیم. حال در این مقاله به بررسی صندوق فروشگاهی اسکار می پردازیم.

صندوق فروشگاهی اسکار

بازار صندوق فروشگاهی و پوز فروشگاهی هم مانند سایر کالاهای دیجیتال به دلیل پیشرفت روزافزون تکنولوژی در حال تغییر است. اسکار در گروه برند صندوق فروشگاهی قرار دارد که مانند سایر محصولات ماشین های اداری و تجهیزات فروشگاهی این صندوق فروشگاهی های اسکار هم از کیفیت خوبی برخوردار هستند. صندوق فروشگاهی اسکار هم مانند صندوق فروشگاهی آئورس حافظ محیط زیست است.

شرکت اسکار در سال 1998 به صورت یک شرکت کوچک تأسیس شد و تا به امروز فعالیت خود را ادامه داد. این شرکت در ابتدا فقط در زمینه خدمات و نصب صندوق فروشگاهی فعال بود و نامی که ابتدا برای خود انتخاب کرده تحت عنوان پتروپوز بود. این شرکت متعلق به استرالیای غربی است و در سال 2004 بود که به صورت رسمی تحت عنوان اسکار کار خود را آغاز کرد. دستگاه صندوق فروشگاهی oscar عملکرد وسیعی دارد و می تواند روند تجارت شما را تحلیل و کنترل کند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>