اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

سانترال

امروزه کمتر سازمان، شرکت، هتل و به طور کل مجموعه ای را می توان یافت که از سانترال استفاده نکند. شاید بپرسید که سانترال چیست؟ سانترال، در واقع وظیفه مدیریت خطوط تلفن شهری و تلفن های داخلی یک مجموعه را به عهده دارد.

این دستگاه از قطعات مختلفی تشکیل شده است که همگی درون باکس سانترال قرار دارند. اینکه سانترال چگونه کار می کند و کارایی آن در چه حدی است، به مدل، مکان پیاده سازی و پیکربندی آن بستگی دارد. از محبوب ترین و با کیفیت ترین برند در این زمینه می توان به سانترال پاناسونیک اشاره کرد که کارایی و کیفیت آن به همه اثبات شده است.

سانترال چگونه کار می کند؟

نحوه کار سانترال آسان به نظر می رسد ولی در واقع کار پیچیده ای را برای مدیریت تلفن ها و خطوط تلفن انجام می دهد. اگر بخواهیم به سوال سانترال چگونه کار می کند، پاسخ دهیم، باید گفت که هر مجموعه ای با هر تعداد کارمند، بازهم نمی تواند و در واقع نیازی ندارد که به هر یک از آن ها خط تلفنی مجزا اختصاص دهد.

سانترال تمامی خطوط تلفن شهری را در خود دریافت کرده و از طرف دیگر خطوط تلفن های داخلی مجموعه به آن متصل می شود. حال پس از شناسایی تلفن های داخلی مجموعه، برای هر یک، یک شماره داخلی تعریف می شود. در این صورت هنگامی که از داخل مجموعه قرار است به بیرون تماسی برقرار شود، هر یک از خطوط که آزاد باشند تماس را برقرار می کنند.

در داخل مجموعه نیز، همه می توانند به صورت رایگان با یکدیگر در ارتباط باشند. توصیه می کنیم برای استفاده حداکثری از امکانات سانترال، درون مجموعه از تلفن سانترال استفاده شود تا بیشترین تطابق را با سانترال ها دارند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>