اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ماشین حساب

محاسبات دقیق و حساب شده در بخش مالی هر مجموعه، یکی از مهم ترین موضوعات است. شاید برخی بر این باور باشند که با ظهور فناوری های جدید، ماشین حساب های سخت افزاری دیگر کاربردی ندارند، اما باید گفت که واقعیت خلاف این موضوع را ثابت می کند.

خرید ماشین حساب ضد آب و گرد و غبار

امروزه بسیاری از مجموعه ها به دنبال ماشین حسابی قابل اعتماد هستند که محاسبات خود را به آن بسپارند. برخی از این افراد و یا مجموعه ها جزو مشاغل صنعتی به حساب می آیند و به ماشین حساب ضد آب و گرد و غبار و صنعتی نیازمند هستند.

بر خلاف نمونه های اداری و یا ماشین حساب فروشگاهی که عمدتا ویژگی ضد آب بودن و یا صنعتی بودن را ندارند، ماشین حساب رومیزی ضد آب مناسب بسیاری از مشاغلی است که در محیط آزاد کار می کنند و احتمال خیس شد، نفوذ گرد و غبار، افتادن از سطح و یا ضربات محکم به دستگاه وجود دارد.

شرکت های تولید کننده ماشین حساب، با اطلاع از این موضوع، طراحی و تولید ماشین حساب ضد گرد و غبار را شروع کرده اند. اگر شما یک مهندس ساختمان هستید و یا در مکانی کار می کنید که شرایط مناسبی برای دستگاه های الکترونیکی ندارد، خرید ماشین حساب ضد آب و گرد و غبار بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

از میان برندهای بسیار، شرکت کاسیو با تولید ماشین حساب رومیزی ضد آب کاسیو توانسته پاسخ خوبی به نیاز شما بدهد. البته این برند مانند بزرگان دیگری در بخش ماشین حساب، علاقمندان به خرید ماشین حساب پیشرفته را نیز از یاد نبرده اند و در همه نوع حداقل یک نمونه به بازار عرضه کرده اند.بنابراین اگر نیازمند استفاده از ماشین حساب در محیط های سخت هستید، دقت کنید که از نمونه های اصلی و مقاوم خریداری کنید تا به سادگی به مشکل برخورد نکنید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>