اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پرینتر

کالیبره کردن هر دستگاهی به منظور تطبیق کیفیت رنگ آن دستگاه طبق استانداری که کارخانه سازنده در نظر گرفته است. در چاپگرهای لیزری به خصوص در چاپگرهای لیزری رنگی کالیبره کردن به دو طریق دستی و اتوماتیک انجام می شود.

کالیبره کردن پرینترهای لیزری به صورت اتوماتیک

پرینترهای لیزری رنگی توسط کارخانه سازنده به گونه ای طراحی شده که در صورت روشن بودن هر 48 ساعت یکبار بدون نیاز به تنظیم دستی به صورت اتوماتیک کالیبره می شوند.

البته زمانی که کارتریج دستگاه را شارژ کنید دقت کنید که کالیبره باید به صورت دستی انجام شود تا رنگ کارتریج شارژ شده طبق استاندارد در نظر گرفته شده باشد در غیر این صورت طبیعی به نظر نمی آید.تنظیم دستی در صورت تعویض کارتریج و استفاده از کارتریج جدید لازم نیست زیرا به صورت اتوماتیک انجام می شود.

کالیبره کردن پرینترهای لیزری به صورت دستی

از آنجایی که پرینترهای لیزری رنگی طوری تنظیم شده اند که اکثر مواقع به صورت اتوماتیک کالیبره می شوند پس تنها زمانی که نیاز کالیبره دستی وجود دارد، پس از شارژ کارتریج است. اگر پس از شارژ این اقدام صورت نگیرد امکان کمرنگ یا پر رنگ بودن رنگ، کاهش کیفیت، سایه در متن یا عکس پرینت شده و مواردی از این قبیل وجود دارد.

بنابراین بهتر است که کالیبره به صورت دستی انجام شود تا رنگ کارتریج و کیفیت اسناد پرینت شده طبیعی و طبق استاندارد باشد.برای کالیبره کردن پرینترهای لیزری به صورت دستی در هر مدلی کافیست در مانیتور یا نمایشگر چاپگر، گزینه menu را انتخاب کنید سپس به قسمت System Setup بروید و گزینه Print Quality را انتخاب کنید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>