اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

بنر

هنگام چاپ بنر برای انجام تبلیغات یا معرفی کسب و کار، همیشه نکات مهمی وجود دارد که باید رعایت شوند. نکاتی که برای داشتن یک بنر خوب تبلیغاتی باید رعایت کنید بسیار زیاد هستند به طوری که خیلی از اوقات طراحان حرفه ای و بزرگ را نیز غافلگیر می نمایند.یکی از ویژگی های مشترک در همه انواع بنر، این است که باید طوری طراحی و چاپ شوند که حتی از فاصله های دور نیز خوانا و قابل دیدن باشند.

محل نصب و قرار گیری بنر نیز یکی دیگر از نکاتی است که حتما باید به آن توجه شود. زیرا ممکن است در انتخاب رنگ بنر تأثیر بگذارد.یک بنر، در صورتی برای کسب و کار شما مفید است که بتواند توجه مخاطب یا مشتری را از فاصله زیاد جلب نماید.

از دیگر نکاتی که باید در طراحی بنر به خاطر داشته باشید سایز متن چاپ شده بر روی بنر است. متنی که برای بنر خود در نظر می گیرید باید فونت مناسب و جذابی داشته باشد. برای بهتر خوانده شدن متن نیز، توصیه می شود کلمات را به صورت بولد تایپ نمایید.

نکته دیگری که خوب است در هنگام طراحی بنر به آن توجه کنید، نوع متن چاپی است. بهتر است از کلمات ساده و جمله های کوتاه استفاده کنید و از نوشتن متن های طولانی و جمله های اضافی بپرهیزید.یک بنر حرفه ای باید بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن، اطلاعات مفید را منتقل کرده و مخاطب را جذب نماید.

این نکته را نیز از یاد نبرید نام تجاری و برند خود را در تمام زمان طراحی به یاد داشته باشید و آن را به صورتی کاملا مشخص در بنر به کار ببرید.این موضوع را نیز فراموش نکنید که انتخاب رنگ مناسب به جذاب تر شدن بنر شما کمک زیادی می کند. هر رنگ حس متفاوتی را به بیننده منتقل می کند و به همین علت انتخاب رنگ، یکی از نکات کلیدی و مهم طراحی بنر است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>