اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

مانیتور

از تلویزیون های کوچک خانگی و مانیتورهای گوشی و ساعت های هوشمند گرفته تا مانیتور صنعتی، همه به نوعی از یک مانیتور استفاده می کنند. از ابتدایی ترین گزینه هایی که هنگام انتخاب یک مانیتور مورد توجه قرار می گیرد، اندازه آن است.

در همین راستا، مانیتور 20 اینچ کاربردهای زیادی را برای کامپیوتر و یا دوربین های مداربسته و چنین استفاده هایی داشته است. پس از اندازه، کیفیت تصویر که با رزولوشن سنجیده می شود، فاکتور مهمی در انتخاب مانیتور است.

اینکه بخواهیم بدانیم بهترین رزولوشن برای مانیتور 20 اینچ چه مقدار است به تکنولوژی مانیتور نیز بستگی دارد. امروزه رزولوشن مانیتور 20 اینچ و سایر مانیتورها معمولا اچ دی، فول اچ دی و یا 4K بوده که به ترتیب میزان آن بالاتر می رود. هرچه میزان رزولوشن مانیتور کامپیوتر بالاتر برود، جزییات بیشتر و دقیق تری نمایش داده می شود.

همانطور که اشاره کردیم، بهترین رزولوشن برای مانیتور 20 اینچ به نوع فناوری بکار رفته در آن نیز وابسته است که این خود بر قیمت مانیتور 20 اینچ اثر گذار است. به عنوان مثال فناوری 4K که نسبت به بقیه جدیدتر است، قیمت مانیتور کامپیوتر را افزایش می دهد. البته رزولوشن مانیتور 20 اینچ تنها دلیل انتخاب مانیتور نباید باشد و می بایست کاربری مانیتور را در نظر داشته باشید.

برای نمونه، اگر قصد خرید مانیتور 20 اینچ برای بازی دارید، رزولوشن بالا به تنهایی مناسب شما نیست و می بایست به گزینه هایی همچون زمان پاسخگویی مانیتور نیز دقت کنید. این موضوع در بازی های اکشن و فیلم هایی که سرعت بالایی دارند بسیار اثر گذار است.

هر چه این سرعت بالاتر رود، سرعت پردازش پیکسل ها و آمادگی آنها برای پردازش فریم های بعدی بیشتر می شود. بنابراین قبل از خرید و انتخاب مانیتور، ابتدا نیاز خود را مشخص کرده و انتظارات خود را از آن لیست کنید، در غیر اینصورت یا هزینه زیادی را خواهید پرداخت و یا انتخاب خوبی نخواهید داشت.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>