اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

اسکنر

امروزه با وجود شبکه های اجتماعی و وبسایت های خدمات دهی ایمیلی، هنوز هم کاربرد دستگاه فکس غیر قابل انکار است.امروزه برندهای بزرگی دستگاه فکس را تولید می کنند که می توان به دستگاه فکس پاناسونیک، دستگاه فکس اچ پی و دستگاه فکس کنون اشاره کرد.

هر یک از این برندها انواع دستگاه فکس را تولید کرده اند که ویژگی های مختلفی دارند.اما موضوع مهم در این باره، نحوه دریافت فکس با دستگاه فکس بوده که ممکن است برخی کار با آن را یاد نداشته باشند. در این مقاله سعی داریم تا آموزش ارسال و دریافت فکس با دستگاه فکس را به صورت خلاصه بیان کنیم.

هنگامی که قرار باشد فکسی را دریافت کنید، مسلما می بایست چک نمایید که دستگاه روشن باشد. در این حالت نحوه دریافت فاکس آسان است و کافیست تا دستگاه را در حالت خودکار یا فکس باشد.

شاید در مدل های مختلف این کار کمی تفاوت داشته باشد اما اصل موضوع به همین سادگیست. تنها موضوع مهم، آگاهی از سالم بودن دستگاه، ارتباط سالم با خط تلفن، اطمینان از وجود کاغذ و جوهر است.

به نظر می رسد که آموزش نحوه دریافت فکس با دستگاه فکس کار بسیار ساده ای بوده و تنها رعایت چند نکته، می تواند فکس دریافت شود.اما در مقابل نحوه دریافت فکس با دستگاه فکس می توان به نحوه ارسال آن نیز اشاره کرد که در این حالت نیز کار سختی به نظر نمی رسد.

تنها کافیست ابتدا شماره محلی که قرار است اسناد شما ارسال شود، شماره گیری کنید و برگه های مورد نظر را در دستگاه قرار دهید.بسته به نوع دستگاه فکس، دکلمه ارسال یا فکس را بفشارید، که در این حالت فکس ارسال خواهد شد.

اصول کار به همین سادگیست و تنوع محصولات به سایر ویژگی ها متمرکز می شود. برای استفاده از برخی مدل ها، می بایست نحوه کپی گرفتن با دستگاه فکس را نیز آموخت، زیرا در آن دستگاه تعبیه شده است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>