اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ویدئو وال

همان طور که می دانید ویدو وال، نوعی نمایشگر صنعتی است که قابلیت روشن بودن و نمایش تصاویر را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دارد. این نمایشگر که دارای سخت افزار کنترلر گرافیکی و نرم افزار مدیریت ویدئووال است، می تواند به منظور نمایش، مدیریت و دسته بندی منابع تصویری مختلف به کار گرفته شود.

یکی از مکان های مهم و پر کاربرد برای ویدئو وال ها، مراکز کنترل و نظارت است. از نکات مهم و حائز اهمیت در این فضاها، پایداری عملکرد سیستم مانیتور و سرعت اجرای فرامین می باشد. تمام شرکت های معتبر دنیا از جمله eyevis سعی کرده اند که این فاکتورهای مهم را در تولید محصولات خود لحاظ نمایند.

شرکت آیویس eyevis با به کار گیری تکنولوژی های روز دنیا در حوزه تولید پردازنده، حافظه اصلی RAM و نیز کارت های گرافیکی حرفه ای، دست به تولید کنترلر Netpix زده است. به علاوه، در تولید و ساخت انواع مونیتور صنعتی تمهیداتی اندیشیده تا ویدیو وال، حتی پس از مدت طولانی استفاده دچار افت کیفیت تصویر نگردد و با همان وضوح روز اول، تصاویر را نمایش دهد.

در ادامه برای آشنایی با کاربرد ویدئو وال eyevis در مراکز کنترل، می توان به قابلیت های نرم افزاری این دستگاه در بخش Alarm Management نرم افزار eyecon اشاره کرد. از طریق این قابلیت می توان حالت های مختلف را به عنوان هشدار و خطر تعریف کرد تا نمایشگر صنعتی ویدئو وال در صورت بروز مشکل آن را تشخیص دهد و به صورت اتوماتیک اطلاع رسانی نماید.

ویدئو وال eyevis اطلاعات مورد نظر را هم برای کاربران نمایش می دهد و هم پیام های اضطراری را برای مدیران خارج از محدوده ارسال می نماید.به این ترتیب تمامی کاربرانی که در مرکز کنترل حضور دارند، اطلاعات جدید را مشاهده می کنند و در صورت بروز شرایط بحرانی در کوتاه ترین زمان ممکن، اقدامات لازم انجام خواهد شد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>