اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دستگاه کپی

همانطور که می دانید، مواد مصرفی اصلی دستگاه کپی و پرینترها همان تونر است که وظیفه ایجاد رنگ و چاپ بر روی کاغذ را دارند. تونر دستگاه کپی جایگزین جوهرهای قدیمی شده و از ترکیبات جدیدتری استفاده می کند.

این ترکیبات با استفاده از لیزر به ذرات ریزتری تبدیل شده و بر روی کاغذ می چسبند که دقت چاپ بالاتر می رود. دستگاه کپی شارپ نیز همانند بقیه برندها از همین مواد استفاده می کند اما همانطور که از نام آن پیداست، مواد مصرفی است که پس از مدتی به اتمام می رسد و نیاز به شارژ مجدد دارد.نحوه شارژ تونر دستگاه کپی شارپ و سایر دستگاه به مدل کارتریج و دستگاه وابسته است.

کارتریج همان مخزنی است که وظیفه رساندن تونر را به کاغذ دارد.بنابراین برای این که تونر دستگاه کپی شارپ خود را شارژ کنید، باید ابتدا از نوع کارتریج و مدل آن اطمینان حاصل کنید. معمولا برای شارژ تونر، کارتریج و سایر بخش های مرتبط را نیز سرویس کرده تا به نظافت دستگاه نیز رسیدگی شود.

همانطور که بیان شد نحوه شارژ تونر دستگاه کپی شارپ و سایر دستگاه از برندهای دیگر بسته به نوع و مدل کارتریج است. به همین خاطر می بایست با نحوه باز شدن شارژ مجدد آن آشنایی داشت.به دلیل این که این تجهیزات از قطعات مختلفی ساخته شده اند و برای شارژ و یا سرویس آن می بایست تخصص لازم را داشته باشید، در غیر این صورت ممکن است به کارتریج و یا خود دستگاه آسیب وارد شود و یا پس از شارژ دچار افت کیفیت شوید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>