اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

سرور اختصاصی

سرور اختصاصی، در حقیقت یک سیستم کامپیوتری با قدرت عملکرد بسیار بالا است که می تواند به صورت شبانه روزی کار کند.یک سرور اختصاصی در یک دیتاسنتر مجهز و امن نگهداری می شود و توسط سرور منیجر تحت کنترل قرار می گیرد.سرورهای اختصاصی به یک اینترنت پر سرعت و بدون قعطی شبکه مجهز هستند و از طریق آن و آدرس های IP اختصاصی در دسترس کاربران قرار می گیرند.

نکته مهم و قابل توجه در مورد سرورهای اختصاصی این است که هر یک به صورت انحصاری فقط در اختیار یک کاربر قرار داده می شوند و منابع سرور میان کاربران به اشتراک گذاشته نمی شود.کاربر برای استفاده از سرور می تواند سیستم عامل، کنترل پنل و نرم افزار ها را به صورت آزادانه انتخاب کند. همچنین در نوع استفاده از منابع نیز محدودیتی وجود ندارد.

استفاده از سرور اختصاصی مزایای بسیاری به همراه دارد. به عنوان مثال در صورت استفاده از سرور اختصاصی برای میزبانی یک وبسایت، کاربر سرعت بیشتری داشته و سطح عملکرد بالاتری را از نظر آپ تایم و امنیت سایت در اختیار خواهد داشت.به طور کلی، به کارگیری یک سرور اختصاصی این امکان را برای کاربران فراهم می کند که کنترل بهتر و دقیق تری بر روی وب سرویس یا اپلیکیشن های خود اعمال کنند.

چنانچه شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که سایت با ترافیک بالا را مدیریت می کنند، باید بگوییم که در اختیار داشتن یک سرور اختصاصی، انتخابی بسیار مناسب برای شما خواهد بود.سرور اختصاصی همچنین برای فروشگاه های آنلاین، اپلیکیشن های پربازدید و فعالیت هایی ایده آل است که منابع، کیفیت و امنیت بالاتری را انتظار دارند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>