اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دوربین مدار بسته

تکنولوژی که در ساخت دوربین های مداربسته به کار می رود روز به روز در حال پیشرفت و گسترش می باشد.در سری جدید دوربین های مداربسته هوشمند، قابلیت جدیدی گنجانده شده که بسیار کاربردی و موثر است.این ویژگی که یکی از مشخصه های آنالیزی دوربین های هوشمند است با نام قابلیت تشخیص عبور از خط یا Line Crossing شناخته می شود.در ادامه به معرفی کامل این آیتم پرداخته و عملکرد آن را به تفصیل بیان می کنیم.

پیش از هر چیز باید یادآور شویم که Line Crossing زیر مجموعه سیستم پردازش تصویری VCA می باشد.گاهی اوقات در سازمان ها، ادارات یا مکان هایی با کاربری خاص، لازم است که عبور و مرور و تردد افراد در برخی نقاط کنترل شود.به عنوان مثال در یک مجموعه، تجهیزات خاص و حساسی وجود دارد که نیاز به مراقبت ویژه دارند.

در صورتی که سیستم امنیتی و نظارتی مناسبی در دسترس نباشد، محافظت از این نقاط بسیار هزینه بر و وقت گیر خواهد بود.قابلیت Line Crossing در دوربین مدار بسته این امکان را برای کاربر فراهم می کند که به راحتی محدودیت لازم را در فضاهای مشخص شده اعمال نماید.در سیستم عبور از خط، امکانات نرم افزاری ویژه ای در دستگاه ضبط تصاویر NVR تعبیه شده است.

کاربر از این طریق می تواند خطوط فرضی در اطراف محدوده مورد نظر ایجاد کند و به این وسیله ممنوعیت و یا محدودیت عبور افراد از آن نقاط را به سیستم اعلام نماید.همچنین کاربر می تواند برای جلوگیری از ورود افراد متفرقه به برخی از اتاق ها، خطوط فرضی Line Crossing را در ابتدای درهای ورودی ایجاد کند.نصب سیستم آلارم، عملکرد قابلیت عبور از خط را تکمیل می کند. در این صورت با عبور شخص از خطوط غیر مجاز، هشدارهای صوتی به صدا در می آیند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>