اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

تگ فروشگاهی

تامین امنیت فروشگاه های امروزی، کار آسانی نیست و نمی توان صرفا به دوربین مدار بسته بسنده کرد. به همین دلیل تقریبا همه فروشگاه ها از انواع تگ گیت فروشگاهی استفاده می کنند.هنگامی که تگ فروشگاهی بر روی کالایی نصب می گردد، اگر بدون برداشتن آن از گیت فروشگاهی عبور کنید، آژیر به خصوصی به صدا در می آید و به مسئولان امنیتی فروشگاه اطلاع رسانی می شود.

افزایش نشان دادن سرعت عمل، یکی از مهم ترین ویژگی های انواع تگ فروشگاهی می باشد. در این رابطه اما، انواع گیت فروشگاهی وجود دارد که هر فروشگاه می بایست متناسب با نوع کاربری خود از آنها استفاده نماید. کاربرد تمامی آنها مشابه است اما فرکانس کاری و ارتباطی آنها متفاوت است. برای نمونه، گیت فروشگاهی AM بر روی فرکانس 58 کیلوهرتز کار می کند که با توجه به ویژگی های آن، قادر است تا تگ های نصب شده بر روی کالای فلزی و غیر فلزی را شناسایی نماید.

از دیگر گیت های موجود که انواع تگ گیت فروشگاهی با آنها کار می کند، می توان به گیت فروشگاهی EM اشاره کرد. این نوع گیت ها در فرکانس کاری کمتر از 10 کیلوهرتز فعالیت خود را ادامه می دهند. از کاربردهای مهم این نوع گیت فروشگاهی در جواهرات فروشی هاست. هنگامی که تگ گیت فروشگاهی بر روی آنها نصب می شود، به سادگی قابل شناسایی هستند.

یکی دیگر از انواع تگ گیت فروشگاهی و گیت ها، گیت فروشگاهی RF بوده و بر روی چهار فرکانس کار می کند. از نظر هزینه ای، این نوع گیت مقرون به صرفه تر بوده و در مقایسه با دو گزینه قبلی که تگ های یک بار مصرف دارند، این مورد گزینه بهتری خواهد بود که به همین دلیل نیز فراگیر شده است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>