اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کارت خام پی وی سی

امروزه بسیاری از شرکت ها و سازمان ها ترجیح می دهند تا کارت های شناسایی و یا کارت های ورود و خروج کارمندان خود را بر روی کارت های محکم و یا الکترونیکی چاپ کنند.کارت خام پی وی سی در واقع همان مواد اولیه برای چاپ این کارت هاست که به پی وی سی معروف هستند. برای کاربری های مختلف، انواع کارت پی وی سی وجود دارد که می توانند از نوع کارت های هوشمند، مغناطیسی، رنگی و از این قبیل باشند.

به دلیل جنس کارت pvc و کاربرد آنها و از همه مهم تر قیمت کارت خام پی وی سی، تقریبا همه ترجیح می دهند از این محصولات استفاده کنند. هنگامی که طرح مورد نظر شما روی این کارت ها قرار می گیرد، به خوبی روی آن باقی مانده و قدرت تثبیت خوبی دارد.

برای این کار نیز شما نیاز به یک پرینتر چاپ کارت پی وی سی دارید که بتوان روی این کارت ها چاپ نمایید. البته علاوه بر این مدل کارت ها، کارت پی وی سی جوهر افشان نیز وجود دارد که در مواردی خاص خود کاربرد دارد.موضوع دیگری که در خرید کارت پی وی سی خام اهمیت دارد، اندازه این کارت ها است که می تواند در قیمت کارت خام پی وی سی تأثیر گذار باشد.

تنوع بالای این کارت ها از نظر نوع، اندازه و کاربرد باعث شده تا خرید پرینتر چاپ کارت PVC نیز بر همین اساس صورت گیرد.از ویژگی های مهم این کارت ها می توان به میزان بازه ای که می توانید طرح های خود را بر روی آنها چاپ کنید اشاره کرد، زیرا هیچ گونه محدودیتی برای این کار وجود ندارد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>