اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دوربین مدار بسته

در بسیاری مواقع لازم است از تصاویر ضبط شده با دوربین مداربسته، نسخه پشتیبان تهیه شود و در یک فضای ذخیره سازی ثانویه، نگهداری گردد.در ادامه شیوه بکاپ گیری از تصاویر دوربین مدار بسته بر روی فلش را توضیح می دهیم.لازم به ذکر است مراحل زیر برای دستگاه DVR هایک ویژن است. البته سایر دی وی آر ها نیز منویی مشابه با این دستگاه دارند.

ابتدا فلش را به پورت USB دستگاه دی وی آر وصل کنید.وارد منوی playback دستگاه شوید و فیلم های ضبط شده را ببینید. در این مرحله حتما زمان و تاریخ تهیه فیلم ها و دوربین هایی که تصاویر را ذخیره کرده اند، برای تهیه بکاپ جداگانه یادداشت نمایید.سپس وارد منوی بکاپ دستگاه شوید و زمان و تاریخ فیلم ها را وارد کنید.

در لیستی که به شما نشان داده می شود، فیلم های مورد نظرتان را انتخاب کنید و در نهایت بر روی Export یا Backup کلیک نمایید.در مرحله بعدی، منوی جدیدی باز می شود. در این جا شما باید محل ذخیره فایل های پشتیبان را برای دستگاه تعیین کنید.

6- در فضای خالی فلش USB، یک پوشه خالی را تعیین کنید تا نسخه پشتیبان فیلم ها بر روی آن ذخیره گردد.در زمان انتقال فایل های تصویری بر روی حافظه فلش، شکیبا باشید.معمولا در کنار هر یک از فیلم ها، نرم افزار پلیر مخصوص آن نیز قرار می گیرد. با متصل کردن فلش به کامپیوتر یا لپ تاپ، به راحتی می توانید فیلم های ذخیره شده را مشاهده کنید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>