اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

باتری موبایل

همانطور که پیداست امروزه یکی از دغدغه های انسان ها، نداشتن یا خالی شدن شارژ باتری تلفن همراه، تبلت و یا لپ تاپشان می باشد که این مشکل با همراه داشتن یک باتری یدک یا انواع پاور بانک های متنوع در بازار و یا همراه داشتن شارژر قابل حل می باشد.ولی این راه حل ها مشکلاتی به همراه خواهد داشت که در ادامه به آن می پردازیم:

مشکلات

باتری یدک: علاوه بر حمل و نقل یک شی اضافی، شما هیچ گاه نخواهید توانست باتری به کیفیت باتری داخل جعبه دیوایس خود پیدا کنید و در اکثر دستگاه ها باطری غیر قابل تعویض است.

پاور بانک: هزینه بالای آن برای آن دسته از محصولاتی که تا 5 دفعه می توانند دستگاهشان را شارژ کنند و حمل و نقل مشکل

شارژر: غیر از محل کار و یا منزل آیا می توانید جایی را پیدا کنید که حداقل برای مدت 30 دقیقه منتظر بمانید و همزمان پریز برق هم موجود باشد؟ پس فکر این یکی رو هم از سر خود بیرون کنید.

راه حل این مشکل

احتمالا تا به حال با این جمله موقع خرید دیوایس های الکترونیکی از طرف فروشنده رو به رو شده باشید که باتری رو استفاده کنید تا کامل تمام شود بعد برای اولین بار تا ساعات طولانی اجازه دهید تا در شارژ بماند. بله این جمله درست بود! درست شنیده اید، این مسئله که هنوز هم هنگام فروش سخت افزار از طرف فروشنگان مطرح می شود، تا حدودی درست است و دلیل آن هم ای است که تا چند سال پیش دستگاه ها حتی وقتی به شارژ 100 درصد می رسیدند باز هم ولتاژ شارژ رو به باطری می رساندند اما امروزه وقتی شارژ باطری به %100 رسید به صورت هوشمند شارژر قطع خواهد شد و در نتیجه گذاشتن شارژر بیش از حد تفاوتی در شارژ باتری نخواهد گذاشت، برای امتحان کافیست موقع %100 شدن شارژ، شارژر را لمس کنید و متوجه خواهید شد که شارژر گرم نیست و این به معنای این است که عمل شارژ متوقف شده است.

وقتی که باتری پر شد دستگاه به طور اتومات انرژی مورد نیاز خود را از شارژر خواهد گرفت به همین منظور است وقتی دستگاه در شارژر است به هیچ عنوان درصد باطری پایین نمی آید.در باطری های مدل های گذشته معمولا بهتر بود اجازه دهید شارژ کامل تمام شود و دوباره پر شود اما در باتری های امروزی که غالبا از جنس Li-ion (لیتیوم یون) است بهتر است:

  • نگذارید شارژ دستگاه پایین تر از %40 بیاد.
  • همیشه در جای خنک باشد، گرما دشمن اصلی باتری است.
  • در هنگاه شارژ از دستگاه استفاده سنگین نکنید.

انجام این موارد باعث ماندگاری شارژ نخواهد شد بلکه باعث دیر تر مستهلک شدن باتری ( بیشتر شدن تعداد چرخه ی شارژ یا همان سیکل) خواهد شد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>