اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پرینتر

پرینتر که درزبان فارسی از آن با نام چاپگر یاد می شود از رایج ترین دستگاههای خروجی در کامپیوتر است که از آن به منظور چاپ اطلاعات استفاده می شود.کاربران کامپیوتر صرف نظر از نوع استفاده، ممکن است در مقاطع زمانی خاصی نیازمند استفاده از چاپگر باشند.

چاپگرها دارای انواع متفاوتی می باشند.چاپگرهای جوهر افشان، لیزری تک رنگ و لیزری رنگی، سه گروه عمده از چاپگرهای موجود می باشند. هر یک از چاپگرها دارای طراحی مخصوص به خود هستند و به منظور اهداف و کاربردهای خاصی، طراحی شده اند.در سال 1980 چاپگرهای جوهر افشان مطرح و به سرعت متداول گردیدند.

شاید یکی از مهم ترین دلایل رشد سریع این نوع از چاپگرها این است که، در کنار قیمت مناسب کیفیت و کارایی خوبی دارند. یک چاپگر جوهر افشان، چاپگری است که برای ایجاد تصاویر، ذرات بسیار کوچکی از جوهر را بر روی کاغذ می پاشد. چاپگرها در انواع «رنگی» و «سیاه و سفید» وجود دارند. منبع تامین رنگ در چاپگرها بسته به نوع چاپگر تونر یا کارتریج نامیده می شود. از ویژگی های یک چاپگر خوب سرعت چاپ، دقت در چاپ و کیفیتی که چاپگر در هنگام چاپ ارئه می دهد است که باید مورد توجه قرار بگیرند.

داستان کانن در توکیو از سال 1933 شروع شد. در یک مهمانی یک دکتر جوان به نام تاکشی میتارایی با سه دوست خود در مورد جایگاه ژاپن در دنیای صنعتی صحبت می کرد. در آن زمان ژاپن در زمینه کشتی سازی و پارچه صنایع مطرحی در سطح جهان داشت، ولی در زمینه مهندسی دقیق حضور قدرتمندی نداشت. این چهار دوست هم عقیده بودند که در بازار ژاپن در زمینه طراحی و ساخت دوربین عکاسی با کیفیت بالا و قیمت مناسب خلاء زیادی وجود دارد. تاکشی میتارایی، گورو یوشیدا، سابورو یوچیدا و تاکئو مایدا چهار مردی بودند که آزمایشگاه ابزار دقیق اپتیکی را در سال 1933 بنا نهادند. این آزمایشگاه در حد یک اتاق در طبقه سوم یک ساختمان قدیمی بود.

گورو یوشیدا تنها کسی بود که در زمینه دوربین عکاسی تجربه حرفه ای داشت. دکتر تاکشی میتارایی که بعدها مدیر عامل کانن شد، متخصص زنان و زایمان بود. این شرکت نوپا آرزوی تولید یک دوربین عکاسی سطح بالا را داشت که قابلیت رقابت با رقبای آن زمان نظیر لایکا در آلمان را داشته باشد. تفاوت ایده کانن با سایر رقبا در نوع نگاه آن بود: تولید یک دوربین با کیفیت بالا برای بازاری وسیعتر.

در طی یک سال آزمایش بر روی دوربین های مختلف لایکا، یوشیدا اولین نمونه دوربین 35 م.م. ژاپن که دارای یک شاتر صفحه کانونی بود را طراحی کرد. او این نمونه اولیه را به نام الهه بودایی نعمت که بر اساس افسانه ها هزار دست دارد، Kwanon نام نهاد. لوگویی که برای دوربین طراحی شد یک الهه با دست های فراوان را نشان می داد که در حلقه ای از شعله ها قرار داشت و کلمات Camera و Kwanon در آن نوشته شده بود. Kwanon بعدها به Canon تغییر داده شد.

شرکت اولین علامت تجاری خود برای محصولش را با نام Canon در سال 1935 ثبت کرد. در سال 1937 خود شرکت مجددا سازماندهی شد و با نام صنایع اپتیکی دقیق (Seiki Kogaku) نامگذاری شد. تولید و فروش دوربین در این زمان با مدلهای Hansa که مدل هایی جدید، عمومی و با استاندارد جدیدی بودند شروع شد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>