اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

آلومینیوم

ظرفیت تولید جهانی آلومینیوم از 77 میلیون تن درسال 2019 میلادی با رشد 900 هزار تنی به 77 میلیون و900 هزار تن افزایش یافت. از این میزان افزایش 490 هزار تن متعلق به بحرین و 400 هزار تن نیز مربوط به رشد ظرفیت تولید آلومینیوم در چین است.

ظرفیت تولید آلومینیوم چین از 44 میلیون در سال 2019 میلادی به 44 میلیون و 400 هزار تن در سال 2020 افزایش یافت و همچنان در جایگاه نخست جهان در ظرفیت تولید این فلز ایستاد. همچنین طی سال گذشته میلادی هند با ظرفیت تولید 4 میلیون و 60 هزار تن دومین کشور برتر جهان در این زمینه بود.طی مدت یاد شده، روسیه با 3 میلیون و 900 هزار تن و کانادا با 3 میلیون و 270 هزار تن ظرفیت تولید آلومینیوم رتبه های سوم و چهارم جهان را به خود اختصاص دادند.

امارات متحده عربی پنجمین کشور برتر دارای ظرفیت تولید آلومینیوم جهان است که 2 میلیون و 700هزار تن از این ظرفیت را در اختیار دارد. طی سال 2020 میلادی، ایالات متحده آمریکا و کانادا هر یک با دارا بودن یک میلیون و 790 هزار تن و یک میلیون و 720 هزار تن ظرفیت تولید این فلز به ترتیب در رتبه های ششم و هفتم جهان جای گرفتند.

طی این مدت، بحرین توانست در ایجاد ظرفیت تولید آلومینیوم از چین پیشی گیرد و در این زمینه بیشترین میزان رشد را به خود اختصاص دهد. این کشور با افزایش ظرفیت تولید آلومینیوم خود از یک میلیون و 50 هزار تن به یک میلیون و 540 هزار تن از رتبه نهم به رتبه هشتم جهان ارتقاء یافت.

این در حالی است که ظرفیت تولید آلومینیوم نروژ در سال 2020 میلادی بدون تغییریک میلیون و 430هزار تن به ثبت رسید. اما رشد ظرفیت تولید در بحرین جایگاه آن کشور را از هشتم به نهم تنزل داد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>