اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

میلگرد استیل

استیل، آلیاژی از آهن است که مهم ترین عناصر تشکیل دهنده آن کروم و نیکل می باشد که وجود حداقل میزان 10٫5 درصد عنصر کروم آن را در برابر خوردگی محافظت می نماید. از این فولاد زنگ نزن برای ساخت میلگرد استیل استفاده می شود. میلگرد استیل جنس و کاربرد متفاوتی با میلگرد ساختمانی دارد اما از نظر ظاهری شبیه به یکدیگرند. این محصول برای مصارفی مانند شفت استیل و لوله غیر سایز استیل مورد استفاده قرار می گیرد. گفتنی است تولیدات میلگرد استیل به 4 دسته میلگرد استیل بگیر، نگیر، نسوز و آلیاژی تقسیم می شود.

کاربرد میلگرد استیل

میلگرد استیل 304: میلگرد استیل 304 کاربرد فراوانی در صنعت دارد که می توان به استفاده از آن در تجهیزات صنایع غذایی، تجهیزات پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، ماشین آلات صنعتی و… اشاره نمود.

میلگرد استیل 316: استیل 316 به دلیل داشتن قابلیت مقاومت بالا در برابر خوردگی، در شرایطی که فولاد در معرض خوردگی های شیمیایی قرار می گیرد کاربرد دارد. از این میلگرد در ساخت قطعات و دستگاه های صنایع نساجی، صنایع نفت و پالایشگاه ها استفاده می شود.

میلگرد استیل 321: از این میلگرد در ساخت دستگاه ها و وسایل مورد استفاده در صنایع غذایی و شیمیایی استفاده می شود. همچنین این فولاد به دلیل نسوز بودن در محیط هایی با دمای بالا کاربرد دارد.

میلگرد استیل 410: از فولاد ضد زنگ 410 در صنایع حرارتی، غذایی و بهداشتی و همچنین ساخت قاشق و چنگال و چاقو استفاده می شود. همچنین از دیگر کاربردهای آن می توان استفاده از آنها در لوله های تأسیسات دیگ های بخار و مبدل های حرارتی، پره توربین های گازی و بخاری و … اشاره نمود.

میلگرد استیل 420: از کاربردهای میلگرد استیل 420 می توان به استفاده از آن در صنعت خودرو، تجهیزات هیدرولیک، صنعت پتروشیمی، صنایع غذایی و آشامیدنی، مهندسی مکانیک اشاره نمود.

میلگرد استیل 430: فولاد ضد زنگ 430 در آرموتورها، اتصالات ساختمان، کارد و چنگال با مقاومت خوردگی زیاد و… مورد استفاده قرار می گیرد.

میلگرد استیل 4057: بیشترین کاربرد استنلس استیل 4057 در ساخت قالب و ساخت ظروف شیشه و سرامیک است.

میلگرد استیل 1٫4923: در صنایع پتروشیمی، نفت و گاز، صنایع هوایی، قطعات نیروگاه های با فشار بالا و توربین های بادی روتورها، محور ها یا میل ها(آربر ها) پره ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

میلگرد استیل نسوز 309: از کاربرد های این میلگرد می توان به گرم کننده های هواپیما، لوازم عملیات حرارتی، پوشش های محفظه تابکاری، قطعات کوره، سینی های عملیات حرارتی، داخل اجاق ها، قطعات تلمبه و… اشاره نمود.

میلگرد استیل نسوز 310: در مخازن تحت فشار و دمای بالا، ظروف حمل مواد شیمیایی، قطعات در معرض خوردگی در دمای بالا نظیر پاتیل های حمام نمک کاربرد دارد.

میلگرد استیل 4PH-17: در پیچ و چرخ دهنده ها، قالب های پلاستیک، شفت های پمپی با سختی بالا، تجهیزات مهندسی استفاده می شود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>