اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


توری مرغی


موارد استفاده انواع توری

توری مرغی را می توان به گونه ای تعریف کرد که بیشترین استفاده را در صنعت ساخت و ساز دارد در زیرسازی های که توسط کاشی و گچ کاری و در ستون ها به عنوان پوشش همچنین محافظ و ثابت کننده پشم شیشه برای عایق بودن و ایزوله شدن سقف و کاربردهایی در کشاورزی از جمله حصار کشی جهت پرندگان کوچک و … مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول مشخصات ویژه ای دارد از جمله اندازه چشمه یا همان سوراخهایی که توسط دستگاه بافته می شود چون این محصول انواع مختلفی در سایز چشمه دارد از جمله پر کاربرد ترین آنها چشمه 4/3 است. به طوری که اگر در بازار مشتریان درخواست خرید توری مرغی داشته باشند منظورشان به چشمه 4/3 تعبیر می شود.

استاندارد توری

توری مرغی به صورت رول و در ابعاد استاندارد ارائه می شود که هر کدام از ابعاد دارای وزن مخصوصی می باشند. این محصول را می توان با عرضهای مختلف معرفی کرد. در این محصول با عرض 90 سانت نوع چینی 5 الی 5/5 کیلوگرم و نوع ایرانی 7 الی 8 کیلوگرم است و چون طول هر رول آن 45 متر است بنابراین 5/40 متر مربع مساحت پوششی یک طاقه آن است.

توری مرغی با عرض 120 سانت با اوزان مختلف وجود دارد که در نوع چینی 7 الی 5/7 کیلوگرم و نوع ایرانی آن بین 9 تا 10 کیلوگرم است و با توجه به اینکه طول آن 45 متر است بنابراین 54 متر مربع مساحت پوششی یک طاقه آن است.

در نمونه 150 سانت عرض این محصول وزن نوع چینی 9 الی 9.5 کیلوگرم و نوع ایرانی 9.5 الی 10 کیلوگرم است همچنین با توجه به طول آن که 45 متر است 5/76 متر مربع مساحت پوششی یک طاقه آن به شمار می آید.توری مرغی چشمه 2/1 بعد از چشمه 4/3 پرکاربردترین می باشد و چشمه آن ریزتر از 4/3 است حدود یک سانت و به همین دلیل ریز بودن نام آن را توری فنچی می نامند. نوع چینی آن سرد و نوع ایرانی آن گرم است.

قیمت توری مرغی

این توری در عرضهای مختلف 90 و 120 سانت موجود می باشد. توری مرغی چشمه 1 و 2/1 منظور همان چشمه 4 سانت می باشد. چشمه ای که از آن گفتیم بسیار بزرگ بوده و چون سیم آن خیلی ظریف است و از ارزان ترین توریهای است که مشتریان بخواهند خریداری کنند و عرضهایی که در این نوع توری وجود دارد 150 سانت و 180 سانت می باشد.

محصول توری مرغی به گونه ای تولید می شود که می توان گفت سیم گالوانیزه با ضخامت خیلی ریز در حد میکرون با چشمه های مختلف در دستگاه های صنعتی بافته و عرضه می گردد. از شاخص ترین ویژگی های این محصول سیم آن است که به علت گرم بودن سبب می شود تا اجزای آن دیرتر دچار از بین رفتگی و پوسیدگی و پارگی شود. امروزه صنعت سیم به صورت یک صنعت مادر خود نمائی می کند و از آن در ساخت انواع توری ها و همچنین در صنعت ساختمان به گونه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایایی که در استفاده از ماده اولیه توری مرغی یعنی همان سیم گالوانیزه گرم می توان بر شمرد این است که در ایران علی الخصوص در شمال که بی نهایت مرطوب و اکثر روزها پر باران است در واقع مقاومت بالایی در برابر رطوبت از خود نشان می دهد. این خصیصه در واقع نیاز به تعمیر و نگه داری خاصی ندارد و پایین بودن هزینه یکی از دلایل مقرون به صرفه بودن آن است و هرچند قیمت آن نسبت به سایر فلزات بیشتر بوده اما طول عمر طولانی و ماندگاری بالای آن چشمگیر است و عمر مفید آن را تقریبا به نزدیک 40 سال می رساند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>