اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


بست داربستی


بست براکتی

بست براکتی در دسته اتصالات فولادی لوله قرار گرفته و برای محکم کردن لوله های فولادی برق در جای تأسیسات برقی استفاده می شود. بست فلزی دو تکه در شرکت PGCO از سایزهای PG11 تا PG48 در بازار ارائه می گردد.

بست فلزی لوله و کابل

بست فلزی لوله و کابل جهت اتصال انواع لوله و کابل با انواع بسیار زیاد در سایز، جنس، استحکام، کاربرد و.. تمامی حالات و شرایط خاص نصب را پوشش داده و طراحی آن به گونه ای است که مصرف کننده به راحتی می تواند بنا به نوع نیاز یک بست کاملا مناسب را انتخاب نماید. بست فلزی لوله و کابل دارای استحکام قابل توجهی بوده و جنس آنها عمدتا از مس، استیل ضد زنگ با گریدهای مختلف، ورق گالوانیزه گرم، آلومینیوم و.. می باشد.

این بست ها در محیط هایی که خوردگی و فرسودگی بالایی دارند مورد آزمایش قرار گرفته و به عنوان مثال بست هایی از جنس استیل ضد زنگ با گرید A4 در برابر خوردگی، پوسیدگی و فرسایش مقاومت بسیار بالایی از خود نشان داده اند. از ویژگی های این بست های فلزی این است که در بسیاری تأسیساتی که قبلا ساخته شده و نیاز به تعمیر و نگهداری دارند و اغلب نیاز است بسیاری از بست ها در سیستم های انتقال کابل تغییر کند مورد استفاده قرار می گیرد و این به دلیل تنوع زیاد طراحی و هماهنگی با استانداردهای بین المللی در این زمینه می باشد.

بست فلزی عایق دار

بست فلزی عایق دار (cable clamp) بست فلزی عایق دار قابل استفاده برای نصب محصولات دارای مقطع گرد به محل کار همچنین جهت استفاده در محیطهای عمومی و صنعتی مثل: سقف و کف کاذب ساختمانها، سیم کشی و کابلکشی های صنعتی و ساختمانی، سیستمهای روشنایی، تأسیسات و سیستمهای تهویه مطبوع ساختمانی و صنعتی، سیستمهای کنترل و مانیتورینگ مداربسته و.. ویژگی های بست فلزی عایق دار P-CLIP ساختار: ورق فلزی فرم P و نوار پلیمری جنس ورق: گالوانیزه گرم + نوار پی.وی.سی مشکی مقاومت بالا.

بست ابتدایی (Drip start connector) چیست؟

در آبیاری قطره ای برای گرفتن انشعاب 16 میلیمتری از لوله استفاده می شود. قیمت بست ابتدایی. واشر های پلاستیکی که برای آب بندی بست ابتدایی مورد استفاده قرار می گیرند و بدون رنگ یا شفاف هستند. بست ابتدایی آبیاری قطره ای که با فشار دادن آب بندی می شود. واشرهای پلاستیکی که جهت آب بندی انشعاب بست ابتدایی به کار می رود. انشعاب 16 میلیمتری مخصوص لوله های آبیاری قطره ای. اتصالی جهت انشعاب گرفتن از خط لوله برای نوار آبیاری قطره ای. رابطی به قطر 16 میلیمتر جهت گرفتن انشعاب برای لوله 16 میلیمتری آبیاری قطره ای.

جهت گرفتن انشعاب 16 میلیمتری از لوله اصلی آبیاری قطره ای. اتصالاتی پلاستیکی هستند که دارای یک حلقه جهت آب بندی لوله 16 میلیمتری هستند. بست های مورد استفاده در لوله های فاضلاب کاروگیت. بست هایی از جنس فلز و پلاستیک برای محکم نگهداشتن لوله در جای خود. بست های نگهدارنده لوله که همزمان می توانند دو لوله را در کنار هم نگهدارند. برای مسدود کردن انتهای لوله استفاده می شود. بست هایی که در لوله های 16 میلیمتری آبیاری قطره ای جهت آب بندی استفاده می شود.

بست های دستگیره دار مخصوص محکم کردن اتصالات به یکدیگر. لوله و اتصالات آبیاری قطره ای برای استفاده در لوله کشی های 16 میلیمتری میکرو در لوله های LDPE. اتصالیست که در زمینه آبیاری قطره ای استفاده می شود.. بست های پلاستیکی که جهت محکم نگهداشتن لوله های PP در لوله کشی روکار (مثلا روی دیوار) استفاده می شوند.

بست های فلزی که برای آب بندی کردن لوله های لی فلت است و جهت راحتی، پیچ محکم کردن آنها دارای یک دست می باشد. انشعاب پلاستیکی یا بست ابتدایی برای وصل شدن به نوار آبیاری قطره ای. لوله، اتصالات و شیرآلاتی که در آبیاری فضای سبز ویلا، باغچه حیاط منزل، بالکن، تراس و گلدان های آپارتمانی کاربرد دارند.واشرهایی برای آب بندی اتصالات آبیاری قطره ای که شفاف و بی رنگ هستند.

واشر های پلاستیکی برای آب بندی بست های انشعاب 18 میلیمتری لوله کشی آبیاری قطره ای. اتصالاتی که جهت آبیاری بارانی استفاده می شوند و با یک فشار آب بندی و بسته می شوند و با فشار یک گیره باز و جدا می شود. بست انتهایی لوله 16 میلیمتر که ظاهری شبیه عینک دارد و برای مسدود کردن انتهای لوله به کار میرود. بست و قلاب های پلاستیکی یا فلزی برای محکم کردن آبپاش ضربه ای روی شیرخودکار. کنترلرهای آبیاری، قطره چکان ها، شیرآلات، لوله و اتصالات آبیاری قطره ای. اتصالی جهت بستن انتهای نوار آبیاری قطره ای.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>