اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

استفاده پلیمرها در صنعت پزشکی:
پلی پروپیلن، به دلیل خاصیت استثنایی که دارد، کاربردهای بسیاری در بخش پزشکی، به ویژه در مراقبت های بهداشتی دارد.

پلیمر_پزشکی_

پلی پروپیلن ها (PP) در کاربردهای پزشکی در طول چند دهه گذشته قرن بیستم بدون وقفه پیشرفت کرده اند و این پیشرفت در آینده نیز ادامه خواهد داشت. پلی پروپیلن ها دارای ترکیبی از خواص هستند که آن را برای طیف گسترده ای از مصارف پزشکی بسیار مفید می کند.

البته باید به این نکته توجه کرد که پلی پروپیلن ها، سختی و مقاومت پلی کربنات ها(PC)، مقاومت در برابر تابش پلی استایرن ها (PS) و پلی اتیلن ها(PE)، مقاومت در برابر ضربه پلی استرها (PET) یا انعطاف پذیری پلی وینیل کلرید ها (PVC) را ندارند، اما دارای مزایای منحصر به فردی هستند که باعث شده است در مصارف پزشکی بیشتر مورد استفاده قرار گیرند.

مصرف فعلی PP در مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان حدود 350KT تخمین زده می شود و انتظار می رود این مقدار طی چند سال آینده حدود 8.7٪ رشد داشته باشد.

کاربردهای پلی پروپیلن ها در پزشکی:
از پلی پروپیلن ها به صورت عمده برای ساخت تجهیزات عمومی پزشکی شامل فیلتر ماسک، پلاستیک های یکبار مصرف، سرنگ و سوزن های تزریق زیرپوستی، و همچنین لباس های محافظتی پزشکی استفاده می شود.
با آغاز واکسیناسیون جهانی در مقابل کرونا استفاده از پلی پروپیلن ها به صورت عمده ای افزایش یافت و همین امر باعث شده است که کارخانه های تولیدکننده تجهیزات پزشکی با حداکثر توان خود در حال فعالیت باشند تا بتوانند نیاز مشتری های داخلی و خارجی خود را برآورده کنند.
از جمله کشورهایی که آمادگی خود را جهت تولید حداکثری تجهیزات پزشکی اعلام کرده است، کره جنوبی می باشد، با اعلام آمادگی این کشور یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان محصولات پزشکی در کره جنوبی اقدام به تأسیس واحد جدید تولید پلی پروپیلن نموده است.

تولید کنندگان اصلی تجهیزات پزشکی در کره جنوبی:
شرکت های Lotte Chemical، LG Chem و Hanwha Total از جمله بزرگ ترین تولیدکنندگان محصولات پزشکی در کره جنوبی هستند که اقدام به تولید و یا افزایش ظرفیت خود برای تولید پلی پروپیلن های مورد استفاده در تجهیزات پزشکی نموده اند.پیش بینی می شود برنامه افزایش تولید واحدهای پلی پروپیلن تا پایان واکسیناسیون سراسری ادامه داشته باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>