اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

آلومینا

آلومینا در دیرگدازهای مونولیتیک: دیرگدازهای مونولیتیک موادی هستند که کاربرد و استفاده از آنها نسبت به دیرگدازهای شکل دار مزیت های بیشتری دارند. اکثر این مواد از مواد اولیه محتوی آلومینا یا آلومینای خالص بهره می برند. در این مقاله نقش مواد اولیه آلومینایی به عنوان اگریگیت، پرکننده و یا عامل اتصال در جرم های دیرگداز ریختنی، پاشیدنی، پلاستیک و کوبیدنی مورد بحث قرار می گیرد.

دیرگدازهای مونولیتیک ( بی شکل)، مواد دیرگدازی هستند که، نسبت به سایر مواد دیرگداز در بسیاری از کاربرد ها، اولویت دارند.این دیرگدازهای به علت طبیعتشان، برای مقاطع پیچیده مناسب تر هستند و در بسیاری از موارد نسبت به آجرهای دیرگداز، سریع تر و آسان تر نصب می شوند.

امروزه از مواد محتوی آلومینا و آلومینای خالص در اکثرجرم های ریختنی استفاده می شود. دیرگداز های مونولیتیک بسته به نوع مواد و سیستم اتصال بکار رفته در جرم، به شکل خشک و یا مرطوب تولید می شوند.در آمریکا دیرگدازهای مونولیتیک در سال 1983، 40% از کل دیرگدازهای تولیدی را شامل می شدند که این رقم در سال 1986 به بیش از 50% از کل دیرگدازهای تولیدی در آمریکا رسید.

از این بین، جرم های آلومینایی خالص و مواد محتوی آلومینا 60 تا 70 درصد از مجموع کل این رقم را شامل می شدند. اگرچه بعضی جنبه های فنی مواد اولیه محتوی آلومینا در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد ولی هدف از این مقاله پوشش کامل فنی این محصولات مونولیتیک نیست.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>