اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

سیلیکا

ساخت و مشخصه یابی ذرات زیر میکرون سیلیکا از ماده آلی سیلیکون اچ تی وی: ذرات زیر میکرون سیلیکا به دلیل مساحت ویژه بالا و گروه های فعال سطحی زیاد به طور عمده درصنایعی نظیر رنگ, لاستیک, داروسازی وبتن مورد استفاده قرار می گیرد.

این ذرات از روش های شیمی تر چون رسوب گذاری و سل ژل و روش های ترموشیمی چون پیرولیز قابل تولید هستند.این پژوهش به مشخصه یابی ذرات سیلیکای حاصل از پیرولیز و سوختن پلیمر سیلیکون اچ تی وی (HTV) پرداخته است.

برای این کار پلیمر اچ تی وی به مدت یک ساعت در دمای 700 درجه سانتیگراد قرارداده شد و محصولات واکنش به وسیله میکروسکوپ الکترونی رویشی گسیل میدانی (FESEM) بررسی شده و تحت ازمو های پراش دینامیکی نور(DLS), پراش پرتو ایکس(XRD) و طیف سنجی مادون قرمز تبدیل فوریه (FTIR) قرار گرفت.

نتایج حاکی از ای است که با این روش امکان ساخت ذرات زیر میکرون سیلیکا با ساختار غیر کریستالی وجود دارد. با پیشرفت علم وصنعت استفاده از ذرات زیر میکرون رو به گسترش است.

گزارش ها نشان می دهند تولید سیلیکای ذره ای به دلیل استفاده در کاتالیزورها, نیمه هادی ها, عایق های حرارتی, ساخت شیشه, سرامیک و بتن مورد توجه قرار گرفته است. از طرفی سیلیکای زیر میکرون به دلیل یکنواختی اندازه ذره, سطح ویژه زیاد و زیست سازگاری بالا در صنایع داروسازی به عنوان حامل دارو نیز استفاده شده است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>