اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

جوشکاری

با توجه به نیازمندی های دنیای امروز، لازم است تمامی عملیات صنعتی و از آن جمله فعالیت های مرتبط با جوشکاری بر اساس رویه های تدوین شده ای انجام گردند. بر این اساس لازم است برای انجام هر کاری دستورالعمل اجرایی تهیه شود. پس از آن با انجام آزمایش هایی قابلیت اجرایی دستورالعمل و توانایی تحقق خواسته ها به اثبات برسد.

هدف از تنظیم یک (WPS (Welding Procedure Specification مشخص کردن جزئیات فرایند جوشکاری یک قطعه یا ماده موردنظر است، برخی کارخانه ها برای تولیدات خود یک گواهی کیفیت نیز تنظیم می کنند تا به وسیله آن شرایط آماده سازی، چک کردن و تایید مشخصات بیان شده در نتیجه روش جوشکاری می تواند کنترل شود.

مشخصات روش جوشکاری می بایست بر اساس نیازهای سازنده و بنا به تاو بنا به تایید مشاور طرح تنظیم شود، ذکر جزئیاتی که ذیلاً بدان اشاره می شود در هر WPS ضروری است، ماخذ مورد استفاده این بحث ASME.Sec.IX بوده و استانداردهای مشابه همچون AWS.D1.1 به جای خود اشاره می شود.کد ASME مربوط به نمونه فرم مشخصات روش جوشکاری (QW-482,(wps می باشد، امروزه خواسته های کیفیتی جوش جهت کسب استانداردهای ISo,9000 باید بر اساس En-729 تنظیم گردد.

این استاندارد از چهار بخش به ترتیب راهنمای انتخاب و استفاده، خواسته های کیفیت کامل، خواسته های کیفیتی استاندارد و خواسته های کیفیتی ابتدایی جوشکاری را مطرح می سازند هدف ار تصویب یک WPS ارزیابی و تایید این مطلب که با انجام جوشکاری بر اساس این WPS جوش به دست آمده مطالب با جوش طراحی شده خواهد بود و می تواند اهداف مورد نیاز را برآورده سازد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>