اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


وایرکات


مطرح ترین برندهای وایرکات در بازار ایران

از مهم ترین کشور های سازنده این دستگاه می توان به سوئیس، ژاپن و اسپانیا اشاره کرد. البته اخیرا تایوان و چین نیز وارد میدان تولید دستگاه های وایرکات شده اند. در شرکت های مختلف ایرانی، می توان دستگاه هایی از تمام این کشورها را پیدا کرد.

اگر چه در سال های اخیر، به دلیل اعمال تحریم ها، واردات دستگاه های چینی بیشتر شده است. در این میان، برندهای وایرکات ژاپنی نظیر Mitsubishi، Sodic و Fanuc در نوع خود عالی هستند و همواره از ابتکارات جالبی استفاده می کنند.

در ایران، وایرکات های ساخت ژاپن از اقبال زیادی برخوردار نیستند و علت آن هم استقبال صنعتگران ایرانی از دستگاه های ساخت سوئیس خصوصا برند CHARMILLES است. این برند در سال هایی که وارد ایران شد، به دلیل دقت بالا، سادگی، کارایی زیاد، سهولت تعمیر و در دسترس بودن قطعات، مورد توجه واقع شد.

با این حال، گرچه سری های جدید این کارخانه یکی از شاهکار های صنعت و طراحی اروپا است، اما به دلیل قیمت بالا و تحریم ها، امروزه کمتر در دسترس ما قرار دارند. در مورد سیم های وایرکات نیز اخیراً کشور های کره، تایوان و چین محصولات بسیار خوبی ارائه کرده اند که در ایران عرضه می شوند. پر کاربرد ترین این سیم ها از جنس برنج هستند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>