اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

صابون مول 6

صابون مول 6 چیست و چه ویژگیهایی دارد؟
صابون مول 6 که با نام اختصاری NPE6 نیز شناخته می شود یک سورفاکتانت غیر یونی است که حاوی شش مولکول اکسید اتیلن است.

این ترکیب به دلیل پایداری و قدرت مرطوب کنندگی بالا در فرمولاسیون انواع شوینده ها مورد استفاده قرار می گیرد. ویژگی اصلی صابون مول 6 خواص امولسیون کنندگی عالی آن است. این ترکیب مایعی شفاف است که در گالن ها و بشکه هایی با ظرفیت های مختلف خرید و فروش می شود.

نونیل فنل اتوکسیلات ها (NPE) سورفاکتانت های غیر یونی هستند که قبلاً به طور گسترده در فرمولاسیون دترجنت ها استفاده می شدند. نونیل فنل (NP) در محیط های آبی پایدار است، به صورت متوسط تجمع یافته و برای موجودات آبزی بسیار سمی است. این ماده در تولید دترجنت ها و مواد صنعتی شیمیایی کاربرد دارد.

صابون مول 6 یکی از انواع نونیل فنل اتوکسیلات هاست که در طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی و محصولات مصرفی استفاده می شوند.

کاربردهای صابون مول 6:
این ترکیب در نظافت صنعتی و سازمانی و پاک کننده های خانگی به طورگسترده مورد استفاده قرار می گیرد. یکی دیگر از کاربردهای صابون مول 6 در منسوجات و پردازش چرم و همچنین امولسیفایرهای مورد استفاده در کشاورزی است.

این ترکیب در فلزکاری، تولید کاغذ و خمیر کاغذ، محصولات آرایشی و سایر محصولات مراقبت شخصی نیز یافت می شود.

نونیل فنل اتوکسیلات ها مواد ترکیبی مشترک در سموم دفع آفات و مواد حشره کش هستند که به دلیل اثرات زیست محیطی استفاده از آنها اکنون به مقدار زیادی محدود شده است.

علاوه بر موارد فوق این ترکیب در پاک کننده ها و چربی گیری ها و شوینده های خشک، ترکیبات شوینده، امولسیون و روان کننده در صنایع مختلف و تولید مواد شیمیایی و در کشاورزی، لاتکس و واکس، رنگ و لاک ها و روغن ها مورد استفاده قرار می گیرد.

روش نگهداری صابون مول 6:
این ترکیب باید در جای خشک و خنک و به دور از گرما و مواد احتراق زا نگهداری شود. در صورت احتراق می توانید از دی اکسید کربن و پودر شیمیایی خشک برای خاموش کردن آن استفاده کرد.

نونیل فنل اتوکسیلات ها به طور کلی باید در مخازنی از جنس PVC، ظروف استیل ضد زنگ و فولاد های کربنی، فولاد گالوانیزه و ضد زنگ نگهداری شوند و در این شرایط تا دو سال قابل ذخیره سازی هستند.

صابون مول 6

نکات ایمنی هنگام کار با صابون مول 6:
برای کار کردن با این ترکیب شیمیایی حتما باید از تجهیزات حفاظتی مانند دستکش، روپوش و عینک استفاده کنید و در صورت تماس با پوست یا چشم محل را با آب فراوان شستشو داده و به پزشک مراجعه کنید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>