اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


پرینتر


ECCO و پرینت سه بعدی کفش

ECCO شرکت دانمارکی سازنده کفش، عرضه پروژه جدید خود، QUANT-U که تلفیقی از اسکن و پرینت سه بعدی است را برای تولید کفش های سه بعدی اعلام کرد. انتظار می رود که این شرکت فروشگاه خود را در ماه آپریل برای رونمایی از این محصول افتتاح نماید و به طور رسمی فعالیت خود را در عرصه ی پرینت سه بعدی کفش و فروش آن آغاز کند.این برند معروف دانمارکی به منظور تولید یک محصول مناسب برای پوشش پا، به دیگر تولیدکنندگان محصولات کفشی که از پرینت سه بعدی استفاده می کنند ملحق خواهد شد.

شرکت آدیداس چندین سال است که به منظور تولید کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی، بر روی تکنولوژی های ساخت افزایشی کار می کند. بنابراین یکی از نگرانی های ECCO این خواهد بود که چه کار متفاوتی نسبت به چنین سازندگانی قرار است ارائه دهد. همچنین با توجه به این شرایط، چگونه قرار است در این بازار برای خود نامی دست و پا کند.

شرکت آدیداس چندین سال است که به منظور تولید کفش با استفاده از پرینترهای سه بعدی، بر روی تکنولوژی های ساخت افزایشی کار می کند. بنابراین یکی از نگرانی های ECCO این خواهد بود که چه کار متفاوتی نسبت به چنین سازندگانی قرار است ارائه دهد.

گفته می شود پروژه QUANT-U توسط ECCO به منظور ارائه امکان اختصاصی کردن این گونه کفش ها آغاز گردید. این برند می گوید توانایی انجام این کار را در مدت بسیار کمی دارد، ادعایی که صحت آن ماه آینده در آمستردام مورد آزمایش قرار می گیرد. Patrrizio Carlucci رئیس آزمایشگاه نوآوری در ECCO می گوید: "طی تجربه من در طراحی و مهندسی کفش، مفاهیمی نظیر کاملاً به اندازه بودن، دینامیک و نیز عملکرد نهایی کفش ها تحت وسواس شدیدی قرار گرفته است. با QUANT-U ما تکنولوژی های آینده را به منظور اختصاصی سازی عملکرد و راحتی کفش ها بدون تحت تأثیر قرار گرفتن ظاهر و زیبایی آنها معرفی می کنیم".

ECCO توضیح می دهد که این فرایند اختصاصی سازی به سه مرحله تقسیم می گردد: آنالیز در لحظه، طراحی برگرفته از داده ها و پرینت سه بعدی. مرحله اول اسکن سه بعدی آناتومی پای مشتری برای دستیابی به شکل پای وی است. این مرحله می تواند تنها در 30 ثانیه تکمیل گردد، همچنین می تواند اطلاعات مفید و ضروری در مورد پای شخص ارائه دهد.

تکنولوژی اسکن سه بعدی و حسگری که توسط ECCO مورد استفاده قرار گرفت، توسط شرکت Cambridge Design توسعه یافت. ECCO توضیح می دهد که حسگرها مقدار زیادی از داده ها را توسط ژیروسکوپ، حسگرهای فشاری و نیز شتاب سنج ها اندازه می گیرند. آن ها همچنین دما و رطوبت داخل کفش را به منظور به دست آوردن نمایی از نحوه راه رفتن فرد اندازه خواهند گرفت. این برند دانمارکی همچنین قادر به طراحی سه بعدی مدل تخت کفش و کار بر روی آن است.به محض اینکه این مرحله تکمیل شد، ECCO میان کفی کفش ها را به وسیله محلول های German RepRap پرینت خواهد کرد.

ECCO میان کفی کفش ها را به وسیله محلول های German RepRap پرینت خواهد کرد.پرینتر سه بعدی قادر خواهد بود کف کفش ها را تنها در چند ساعت توسط ماده ای بر پایه سیلیکون بسازد. Carlucci می گوید: وقتی صنعت پرینت سه بعدی کفش را بررسی می کنیم، به محلول های زیادی برمی خوریم. ولی آن ها نمی توانند اختصاصی سازی واقعی را ارائه دهند. ساخت افزایشی شانس ساخت قسمت های اختصاصی را در تیراژ بالا ارائه می دهد، اما این امر به ندرت به یک محصول مصرفی ختم می شود.

با این حال، دیده می شود که برخی برندها می خواهند خود را درگیر تولید عمده به وسیله پرینت سه بعدی کنند. اگرچه Chanel به عنوان یک برند لوکس فرانسوی هنوز در زمینه پرینت سه بعدی کفش کار نمی کند، اما شروع به تولید عظیم محصولات آرایشی( ریمل و رژ) از طریق پرینت سه بعدی نموده است.پروژه QUANT-U ماه آینده در آمستردام عرضه خواهد شد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>