اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کشاورزی ارگانیک علاوه بر تأثیرات شگفت انگیزی که درکاهش آلودگی محیط زیست دارد، امروزه به ابزاری مهم برای دستیابی به مقوله "کشاورزی سبز" تبدیل شده است.

کود_آلی

فرایند کشاورزی ارگانیک با خارج کردن نهاده های شیمیایی توانسته است گام های موثری در افزایش بازیافت زباله و پسماند زراعی، افزایش بهره وری خاک و بهبود تنوع زیستی بردارد.

کشاورزی ارگانیک به واسطه ایجاد فرصت های اشتغال روستایی و افزایش درآمد از مزرعه در بهبود معیشت روستایی و توسعه پایدار نقش مهمی ایفا کرده است.

کشاورزی ارگانیک برای تولیدات خود، نیاز به نهاده های ارگانیک نظیر کودهای آلی دارد که در نهایت می تواند این نیاز را در سراسر جهان برآورده سازد.
اکنون 10 شرکت برتر تولید کننده کودهای آلی را در سال گذشته میلادی که در واپسین روزهای آن هستیم را معرفی می کنیم.

شرکت ایتالپولینا Italpollina S.p.A:
شرکت ایتالپولینا Italpollina S.p.A در سال 1971 تأسیس شد و مقر آن در ریوولی وروئونز ایتالیا است. این شرکت در تولید و توزیع کودهای آلی، محرک های زیستی و میکروارگانیسم های مفید مشغول به فعالیت است. علاوه بر این شرکت ایتالپولینا، کودهای ارگانیک پتاسیم، نیتروژن و فسفر را به بازار ارائه می دهد.

این شرکت با 4 کارخانه و 13 دفتر تجاری در سراسر جهان، حضور خود را در امریکای شمالی، اروپا، آسیا، اقیانوسیه، خاورمیانه و آفریقا تثبیت کرده است.

شرکت تاتا کمیکال Tata Chemical:
شرکت تاتا کمیکال (Tata Chemical) در سال 1939 تأسیس شد و مقر آن در بمبئی هند است. این شرکت در زمینه تولید و فروش محصولات ضروری زندگی، صنعت و کشاورزی فعالیت می کند.

این شرکت کودهای آلی را تحت عنوان برند پاراس (Paras) به بازار عرضه می کند. تاتا کمیکال با 12 واحد تولیدی حضور قدرتمندی در سراسر آمریکای شمالی، اروپا، آفریقا، آسیا، آقیانوسیه و خاورمیانه دارد.

شرکت مولتی پلکس Multiplex Group:
شرکت گروه مولتی پلکس (Multiplex Group) در سال 1973 تأسیس شد و مقر آن در بنگلورو، هند است. این شرکت تولید کننده و صادرکننده میکرو موادهای مغذی، کود آلی، کودهای بیولوژیکی، سموم بیولوژیکی و فعال کننده های زیستی است. کروه مولتی پلکس محصولات خود را برای مصرف در زمینه های کشاورزی نظیر: باغداری، زراعت، تولید میوه، گل و سبزیجات عرضه می کند.

این شرکت با 8 واحد تولیدی و 23 دفتر تجاری حضور خود را در 15 کشور جهان تثبیت کرده است.

شرکت بین المللی کروماندل Coromandel International Limited:
شرکت بین المللی کروماندل (Coromandel International Limited) در سال 1961 تأسیس شد و مقر آن در سکوندرآباد، هند است. این شرکت در زمینه تولید و صادرات طیف گسترده ای از کودهای آلی مانند کودهای فسفاتیک، محصولات محافظت از گیاه و غیره فعالیت می کند. این شرکت با 7 شرکت تابعه در 71 کشور از سراسر دنیا، در آمریکای شمالی، اروپا، آسیا، اقیانوسیه، خاورمیانه و آفریقا حضور فعالی دارد.

کود_آلی2

شرکت ایلسا ILSA S.p.A:
شرکت ایلسا (ILSA S.p.A.) در سال 1956 تأسیس شد و مقر آن در آرژینانو ایتالیا است. این شرکت در زمینه تولید و فروش کودهای آلی، کودهای ارگانیک معدنی و محرک های زیستی فعالیت دارد. این شرکت طیف گسترده ای از کودهای نیتروژنی، تقویت کننده های گیاهی و مواد افزایش مقاومت گیاهی را تولید می کند.

همچنین، شرکت ایلسا کودهای ارگانیک را به صورت مایع و جامد در اختیار خریداران قرار می دهد. این شرکت در بیش از 49 کشور در سراسر آمریکای لاتین، اروپا، آسیای شرقی و اقیانوسیه حضور دارد.

شرکت اسکات میراکل Scotts Miracle.Gro:
شرکت اسکات میراکل در سال 1868 تأسیس شد و مقر آن در مریمویل آمریکا است و امور تولید و توزیع محصولات مرتبط با چمن فعالیت دارد.

این شرکت محصولات مرتبط به چمن مانند: کود، بذر، تقویت کننده و دیگر محصولات را در اختیار خریداران قرار می دهد. همچنین، علف کش ها و آفت کش های مربوط به چمن نیز توسط این شرکت عرضه می شود. اسکات میراکل در آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه حضور پر رنگ دارد.

شرکت سیگما Sigma AgriScience:
شرکت سیگما (Sigma AgriScience) در سال 2007 تأسیس شد و مقر آن در تگزاس، آمریکا است. این شرکت به تولید کودهای گرانول بیولوژیکی، کودهای مایع و کودهای گرانول ارگانیک مشغول است و محصولات خود را به باغ ها، مزارع کشاورزی ارگانیک، گلخانه ها و باغچه ها عرضه می کند. این شرکت در تولید نسل بعدی محصولات بیوتکنولوژی پیشرو است. سیگما در سراسر اروپا، آمریکا، آسیا و آمریکای لاتین حضور قدرتمندی دارد.

شرکت بیولشیم Biolchim:
شرکت بیولشیم (Biolchim) در سال 1972 تأسیس شد و مقر آن در مدیشینای ایتالیا قرار دارد. این شرکت در زمینه تولید مواد محرک بیولوژیکی فعالیت دارد و محصولات منحصر به فردی همچون Meso، موارد ریز مغذی، Foliar، کودهای گرانول و مکمل ها را در اختیار خریداران قرار می دهد. گفتنی است که این شرکت کودهای آلی خود را بر پایه عصاره های گیاهی تولید می کند. بیولشیم در بیش از 50 کشور دنیا در سراسر اروپا، آفریقا، آسیا و آمریکالی لاتین حضور دارد.

شرکت کالیفرنیا ارگانیک California Organic:
شرکت کالیفرنیا ارگانیک (California Organic) در سال 1990 تأسیس شد و مقر آن در کالیفرنیای آمریکا قرار دارد. این شرکت کودهای ارگانیک خشک و مایع را برای استفاده در کشاورزی راهی بازار می کند.

این شرکت همچنین کودهای خشک پروتئین دار و کودهای مایع NPK را به همراه سموم دفع آفات، مواد مغزی گیاهی، تقویت کننده های چمن و باغات ارگانیک در اختیار مشتریان قرار می دهد.

شرکت کامسون بیو Camson Bio:
شرکت کامسون بیو (Camson Bio) در سال 1993 تأسیس شد و مقر آن در بنگلور هند است. این شرکت در زمینه تولید و فروش کودهای طبیعی، کودهای بیولوژیکی و محرک های بیولوژیکی فعالیت دارد.

کامسون بیو طیف گسترده ای از محصولات بیولوژیکی مانند: سم، کود، حشره کش، قارچ کش، محرک رشد و دانه های اصلاح شده را به بازار عرضه می کند. این شرکت با 300 توزیع کننده و 2600 نمایندگی فروش، حضور قدرتمندی در سراسر هند دارد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>