اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

امروزه با توجه به رشد جمعیت و افزایش تقاضا برای غذا و خوراک، محصولات پیشرفته ای برای بهبود صنعت کشاورزی به کار گرفته شده اند.

نِماتُد_کش

استفاده از تکنولوژی های نوین در تولید مواد توانسته است تا حد چشم گیری به این نیاز پاسخ دهد. یکی از مواردی که به واسطه این تکنولوژی های روز به دست آمده، آفت کش نماتد است.

نماتد کش محصولی است که در انواع شیمیایی و بیولوژیکی برای از بین بردن آفتِ نماتد که به ریشه، دانه و گیاه آسیب می رساند، مورد استفاده قرار می گیرد. در این گزارش به معرفی 10 شرکت برتر تولید کننده این آفت کش در سال 2019 می پردازیم.

شرکت بایر کراپ (Bayer Crop):
شرکت بایر کراپ (Bayer Crop) در سال 1863 تأسیس شد و مقر آن در لورکوزن آلمان است. این شرکت در 4 بخش: داروسازی، بهداشت مصرف کننده، علوم زراعی و سلامت حیوانات فعالیت می کند.

این شرکت در زمینه علوم زراعی محصولاتی نظیر: کود، سم، بذر، آفت کش، قارچ کش، علف کش و حشره کش به مشتریان ارائه می دهد. این شرکت با 301 شرکت تابعه در 78 کشور دنیا، حضور پر رنگی در آمریکای شمالی، اروپا، آفریقا، آسیا و خاورمیانه دارد.

2- شرکت ب.ا.س.ف (B.A.S.F):
شرکت ب.ا.س.اِف (B.A.S.F) در سال 1865 تأسیس شد و مقر آن در آلمان قرار دارد. این شرکت در زمینه تولید و فروش محصولات بیولوژیکی نظیر: حشره کش، قارچ کش، علف کش و همچنین محصولات مراقبت از گیاه فعالیت می کند.

ب.ا.س.اِف با 57 واحد تولیدی در بیش از 80 کشور در سراسر جهان، حضور فعالی در آمریکای شمالی، آسیا، اقیانوسیه، آفریقا و خاورمیانه دارد.

3- شرکت داو (DOW):
شرکت داو (DOW) در سال 1897 تأسیس شد و مقر آن در میشیگان آمریکا قرار دارد. این شرکت در 5 بخش کشاورزی، سلامت مصرف کننده، سلامت زیرساخت، مواد شیمیایی و مواد پلاستیکی فعالیت می کند.

داو در زمینه کشاورزی به تولید محصولات بیولوژیکی زراعی نظیر بذر می پردازد و در ارائه راه حل مدیریت آفات شهری و تولید روغنهای سالم نیز فعالیت می کند.

این شرکت با 189 واحد تولیدی در 34 کشور جهان، حضور خود را در بازار محصولات بیولوژیکی در سراسر آمریکای شمالی، اروپا، آسیا، آفریقا، اقیانوسیه و آمریکای لاتین تثبیت و ماندنی کرده است.

4- شرکت مونسانتو (Monsanto):
شرکت مونسانتو در سال 1901 تأسیس شد و مقر آن در میسوری آمریکاست. این شرکت در تولید محصولات بیولوژیکی زراعی پیشرو است.

در 2 بخش: اصلاح بذر و بهره وری کشاورزی فعالیت می کند. این شرکت در بخش گسترده ای به تولید آفت کشهای نماتد برای کنترل این آفت در چمنزارهای مسکونی و باغی و همچنین کنترل علف های هرز می پردازد. این شرکت در آمریکای شمالی، آسیا، اروپا، آفریقا و اقیانوسیه حضور فعال دارد.

5- شرکت سینجنتا Syngenta:
شرکت سینجنتا (Syngenta) در سال 1999 تأسیس شد و مقر آن در بازل سوئیس قرار دارد. این شرکت یک شرکت تابعه از شیمچاینا است که در زمینه تولید، تحقیق، توسعه بازار، و توزیع محصولات زراعی فعالیت می کند.

محصولات شیمیایی این شرکت شامل: حشره کش، آفت کش، قارچ کش و نِماتُد کش است که برای تقویت گیاه به مزارع ذرت، دانه های روغنی، غلات و چغندر قند فرستاده می شود. این شرکت حضور قدرتمندی در آمریکای شمالی، آفریقا، آسیا، اروپا و اقیانوسیه دارد.

6- شرکت آداما (Adama):
شرکت آداما (Adama) در سال 1945 تأسیس شد. این شرکت به عنوان شرکت تابعه شرکت ملی کشاورزی چین فعالیت می کند.

این شرکت در زمینه تولید و توزیع مواد شیمیایی زراعی، محصولات خود را در قالب حشره کش، نماتد کش و سموم دفع آفات ارائه می دهد.

اغلب محصولات این شرکت برای کنترل رشد آفات در گیاهانی نظیر: برنج، دانه های روغنی، پنبه، ذرت، میوه، سبزیجات و نیشکر در اختیار مشتریان قرار می گیرد. این شرکت با 19 واحد تولیدی و 7 مرکز بین المللی فروش در سراسر آمریکای شمالی، اروپا، آسیا، اقیانوسیه، آفریقا و خاورمیانه حضور فعال دارد.

7- شرکت اف.ام. سی (FMC):
شرکت اف. ام. سی (FMC) در سال 1883 تأسیس شد و مقر آن در فیلادلفیا آمریکا قرار دارد. این شرکت در زمینه تولید مواد زراعی، بهداشت و تغذیه همچنین مواد لیتیومی فعالیت می کند.

محصولات این شرکت در بخش مواد زراعی شامل حشره کش، علف کش، نماتد کش، قارچ کش و سموم دفع آفات می شود.

از طرفی، محصولات این شرکت در زمینه های کنترل آفات در بخش غیر کشاورزی نیز کاربرد دارد. اف. ام. اس محصولات خود را در آمریکای شمالی، اروپا، آفریقا و اقیانوسیه به مشتریان عرضه می کند.

8- شرکت نوفارم (Nufarm):
شرکت نوفارم (Nufarm) در سال 1950 تأسیس شد و مقر آن در لورتون استرالیا قرار دارد. این شرکت در زمینه تولید و فروش محصولات شیمیایی-زراعی، صنعتی و ریزگردها فعالیت دارد.

محصولات زراعی این شرکت شامل: علف کش، حشره کش، قارچ کش، نماتد کش، آنتی بیوتیک، تقویت کننده دانه های پنبه، سموم گرانول و علف کش های خشک است که از گیاهان و دانه ها در برابر آفات و بیماری ها محافظت می کند. این شرکت در سراسر آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه حضور قدرتمند دارد.

9- شرکت آمواک (AMVAC):
شرکت آمواک (AMVAC) در سال 1945 تأسیس شد و مقر آن در کالیفرنیای آمریکا قرار دارد. این شرکت محصولات خود را برای مزارع، چمن زارها، گلهای زینتی و همچنین حفاظت از سلامت انسان و حیوان به بازار عرضه می کند.

محصولات زراعی این شرکت شامل: علف کش، حشره کش، قارچ کش، نماتد کش، تنظیم کننده رشد قارچ های خاک و غیره می شود.

آمواک نماتد کش های خود را به صورت ماده ضدعفونی کننده خاک ارائه می دهد.این شرکت با 4 واحد تولیدی و 59 نمایندگی در سراسر اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی و اقیانوسیه حضور فعال دارد.

10- شرکت ایساگرو (Isagro):
شرکت ایساگرو (Isagro) در سال 1992 تأسیس شد و مقر آن در میلانو ایتالیا است. این شرکت به عنوان یک شرکت تابعه از هولدیسا فعالیت می کند.

ایساگرو در زمینه تحقیق، مدیریت، بازاریابی و توزیع محصولات شیمیایی-زراعی حضور فعال دارد. محصولات این شرکت را عموما حشره کش ها و قارچ کش ها تشکیل می دهند و نماتد کش ها نیز از طریق محصولات ضد عفونی کننده خاک در اختیار مشتریان قرار می گیرند. این شرکت در آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و آمریکای لاتین حضور پر رنگی دارد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>