اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

روغن صنعتی

در مقابل انواع و برندهای گوناگونی که برای روغن موتورها وجود دارد می توان گفت روغن شل یکی از بهترین نمونه هایی هست که در سطح جهانی به شهرت و محبوبیت خاصی رسیده است که در این مقاله به بررسی نمونه های مختلف روغن شل می پردازیم.روغن های صنعتی جز بهترین روانکار هایی هستند که می توان از آنها برای روانکاری استفاده کرد اما با توجه به اینکه در برند های مختلف در بازار وجود دارند برای انتخاب روغن مناسب با کار خود باید درباره آنها اطلاعات کافی را داشته باشیم.

روغن های برند شل دارای فرمولاسیون های مختلفی هستند که دسته بندی انواع این روغن ها بستگی به همین فرمول ها دارد.در اصل روغن های صنعتی و حتی گریس های نسوز به دلیل خاصیت روانکاری که دارا هستند حالت چربی به خود می گیرند که این چربی دارای عناصری است که بر روی قطعات تأثیر می گذارد و باعث سلامت بعد طول عمر بیشتر آن ها می شود

بررسی نمونه های مختلف روغن شل چگونه است؟

در مقابل انواع و برندهای گوناگونی که برای روغن موتورها وجود دارد می توان گفت روغن شل یکی از بهترین نمونه هایی هست که در سطح جهانی به شهرت و محبوبیت خاصی رسیده است و توانسته روغنهای صنعتی خود را در اختیار بسیاری از کشورها( بالای 100 کشور) قرار دهد.

در واقع فعالیت های اصلی شرکت آمریکایی شل در حوزه فعالیت های نفتی، گازی و همچنین در زمینه انرژی هاست اما در کنار آن سایر محصولات صنعتی به خصوص روانکاری دستگاه های صنعتی نمونه های مختلفی از روغن شل، گریس با توجه به موارد استفاده آنها تولید و به بازار بین مشتریان خود عرضه کرده اند. تا انتهای این مقاله از سایت اطلس گنج با ما باشید تا چند نمونه از روغن های موتور شل رابررسی کنیم.

نگاهی کلی به روغن شل ریمولا

کاربرد

قابل استفاده برای انواع کامیون و ماشین آلات صنعتی با وزن بالا.

ویژگی ها 

در برابر اسید از دستگاه و قطعات مربوط به آن در حین روغن کاری محافظت می کند به این صورت که اگر روغن نامرغوبی استفاده شود و در حین کار آتش سوزی رخ دهد اسیدهای تولید شده آن به سمت میل لنگ ها رفته و همین امر باعث آسیب رساندن به قطعات اصلی موتور می شود و در آینده باعث خوردگی اجزا شده و هزینه های گزافی برای تعمیر آن باید پرداخت کرد.

اما در صورت استفاده از روغن شل ریمولا این مشکلات رخ نخواهد داد و هزینه تعمیرات به حداقل خواهد رسید چرا که این نمونه روغن شل با داشتن خاصیت آنتی اکسیدان موجود در آن از بسیاری از صدمات و خسارات جلوگیری خواهد کرد.

بررسی نمونه ی روغن شل مدل الکسیا 50

روغن شل الکسیا برای موتور دیزلی دو زمانه دریایی مناسب است. حدود 4% وزن این موتورها را گوگردها تشکیل می دهند و همین عنصر باعث سنگین شدن سوخت مصرفی موتور دیزلی شده است.این نمونه روغن شل گرانروی اش بین 40 تا 100 درجه سانتی گراد است. از ویژگی های مهم آن این هست که برای پاک کردن دستگاه و اجزای موتور قدرت بسیار زیادی داشته و از ساییدگی سیلندرها و همچنین رینگهای پیستون جلوگیری می کند.

شل هلیکس و ویژگی های آن

مواد تشکیل دهنده اصلی روغن موتور شل هلیکس از گاز طبیعی است و از جمله روغن های صنعتی چندین منظوره می باشد. این روغن موتور در استاندارهای API دارای رنکینگ SN بوده و در شرایط بسیار سخت از موتور خودروها در برابر مشکلات و آسیب های احتمالی محافظت می کند.

از جمله ویژگی هایی که باعث شده از بین روغن های صنعتی روغن شل طرفداران بیشتری داشته باشد این است که میزان گرانروی بسیار خوب این شرکت است.همچنین این روغن ها این توانایی را دارند که بخش های مختلف دستگاه های صنعتی و قطعه هایی از موتور را که متحرک هستند روغن کاری کند و در عین حال ضریب اصطکاک را در سطح پایینی نگه دارد.

از جمله وظایفی که روغن شل بر عهده دارد می توان به مواردی نظیر کم کردن ساییدگی بین قطعه های موتور، آب بندی کردن بخش میانی مربوط به سیلندرها و پیستون، جلوگیری از خوردگی و زنگ زدن بخش های مختلف، بهینه سازی کارکرد دستگاه و غیره اشاره کرد.

خاصیت هایی که روغن های صنعتی دارند کم نیست می توان از آنها برای انواع دستگاه ها و قطعات مثل زنجیر صنعتی و یا تسمه و حتی بلبرینگ ها استفاده کرد.روغن های صنعتی بهران حرارت و یا آذرخش و حتی بردبار و هیدرولیک جزء محصولاتی هستند که برند بهران را دارا بوده و در فروشگاه بازرگانی روغن صنعتی فیدار اویل به فروش میرسند و شما قادر به خریداری آن ها هستید.با توجه به فروشگاه ها وسایل های مختلفی که برای فروش چنین محصولاتی وجود دارند حتماً اطمینان حاصل فرمایید که از یک سایت و فروشگاه معتبر محصول خود را خریداری می فرمایید

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>