اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


روغن صنعتی


روغن صنعتی چیست؟

روغن نفتی حاوی روغن های گیاهی، بهمراه مواد افزودنی و همچنین آنتی اکسیدان کننده، ضخیم کننده می باشد، با در نظر گرفتن بهبود کیفیت عملکرد، برای استفاده در صنایع و ماشین آلات (ماشین آلات، ابزار و غیره) قرار می گیرد.در سال های اخیر طیف وسیعی از روغن های صنعتی، به ویژه روغن های مصنوعی ( سیلیکون، پلی استر و فلورو هیدروکربن) با برندهای جدید وارد بازار جهانی شده است.

روغن های صنعتی بر اساس ویسکوزیته

روغن های صنعتی سبک با ویسکوزیته 10-5 Centistokes

تحت دمای عملیاتی 25 تا 50 درجه سانتیگراد برای روانکاری ماشین های پرسرعت و کم بار استفاده می شوند.این گروه از روانکار های صنعتی شامل روغن های L (velosit) و T (benzinatum) می باشند و برای روانکاری فریم های ریسندگی و مضاعف در صنعت نساجی، برای اسپیندل های تراشکاری فلزی و موتورهای پر سرعت با قدرت کم استفاده می شوند.

روغن های صنعتی متوسط با ویسکوزیته 50-10 Centistokes

تحت دمای عملیاتی 30 تا 50 درجه سانتیگراد برای روانکاری ماشین آلات با سرعت متوسط و بار متوسط استفاده می شوند.این گروه از روانکاریهای صنعتی شامل روغن های روان کننده اسپیندل و دستگاه، روغن جداکننده T می باشند. این روغن های صنعتی متوسط در درجه اول برای روانکاری یاتاقان در موتورهای الکتریکی کم مصرف و سیستم های هیدرولیک ماشین آلات فلزی و همچنین برنامه های صنعتی ( صنعت سبک، فلزکاری و غیره) استفاده می شوند.

روغن های صنعتی سنگین با ویسکوزیته 30-10 Centistokes

تحت دمای عملیاتی 100 درجه سانتیگراد و نقاط ریختگی زیاد، برای روانکاری تجهیزات صنعتی با سرعت کم و تحت بارهای سنگین و همچنین برای روانکاری تجهیزات جعل و پرس و تجهیزات دنده ای و کرم کاربرد دارند.

روغن ماشین ابزار با ویسکوزیته بالا 20-10 Centistokes

تحت دمای عملیاتی 50 درجه سانتیگراد و نقاط ریختگی پایین تا 70 درجه سانتیگراد برای روانکاری و اندازه گیری دستگاه ها استفاده می شوند.

روغن توربین با ویسکوزیته 50-20 Centistokes

تحت دمای عملیاتی 50 درجه سانتیگراد و کمترین دما تا -15 درجه سانتیگراد حاوی آنتی اکسیدان برای روانکاری یاتاقان ها و قطعات جانبی در آب و توربین های بخار کاربرد دارند.

روغن گردشی با ویسکوزیته بالا 20-10 Centistokes

تحت دمای عملیاتی نقطه فلاش بالا 210-270 درجه سانتیگراد برای روانکاری کمپرسورهای برگشتی، چرخشی و دمنده استفاده می شوند.همچنین برای روانکاری کمپرسور دستگاه های برودتی کاربرد دارند.

روغن هیدرولیک و کمک فنر

روغن های هیدورلیک گروه خاصی از روانکارهای صنعتی می باشند که برای روانکاری در سیستم های مختلف هیدورلیکی مانند سیستم ترمز وسایل تقلیه موتوری و درایوهای هیدورلیک ماشین آلات استفاده می شوند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>